Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Outdoor Laser Game – Military Laser Tag v pražském Motole
Home Base Motol
Sportovní akce

Outdoor Laser Game – Military Laser Tag v pražském Motole

Laser Tag je outdoorová herní simulace, která využívá replik reálných zbraní a inovativního infračerveného systému. Je to light verze paintballu a airsoftu, kdy se nepoužívají kuličky, ale IR paprsek. Vše je řízeno elektronicky, dostřel zbraní 150 – 250 m. Nejsou zapotřebí žádné ochranné pomůcky.
Zveme vás na veřejnou Laser Tag akci, která se uskuteční dne 21.2.2015 na našem LT hřišti v pražském Motole. Akce je vhodná pro zkušené i nezkušené hráče. Sraz bude kolem 10:00 hodiny a celá akce začne v 11:00 hodin. Na výběr bude z několika možných scénářů deathmatch, capture the flag, bomba, obsazování objektu a zahrajete si s replikami reálných zbraní AK47, HK416, G36, MP5, P-90, MK46, M24.

Během celého dne bude možnost občerstvení v podobě pečených buřtů a nealkoholického pití (voda, cola, nealko pivo). Akce je omezena počtem kompletů, kterých bude 16-18, ideální počet hráčů na našem hřišti na jednu hru je 12-16. Takže, kdo máte zájem zahrát si tuhle bezva adrenalinovou záležitost, tak neváhejte ani minutu a zaregistrujte se na náš nedělní battle.

Provozovatel

Laser Tag Prague

Ke Golfu
155 00 Praha
Tel.:
+420 602 222 796
Email:
info@lasertagprag...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.lasertagpragu...
GPS:
50,061045 14,330199
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Snížená cena: 350 Kč

Poznámka:Cena za osobu na dvě hodiny čisté hry je 450 Kč. Zapůjčení kombinézy 100 Kč.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Pokémon příměstské tábory

Pokémon příměstský tábor pro děti od 7 do 15 let.
Praha 5, Praha

Barvám Neutečeš – Praha

Staň se součástí dne plného barev, zábavy a radosti!
Praha 13, Praha

Pohádkové dopoledne – O zlatých sušenkách

Divadelní představení pro děti souboru divadla Glans v divadelním sále FZŠ prof. Otokara Chlupa. Pohádka na motivy Boženy Němcové s množstvím písniček o duchovi, kterého se rozhodne vysvobodit statečná dívka ze zakletí. Představení je vhodné pro děti od 5 let.
Praha 13, Praha

Bruslení na školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách

Veřejné bruslení na Školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách (ulice U Jezera, kousíček od stanice metra Luka) je všední dny od 14.30 do 19.00 a o víkendech a svátcích od 9.00 do 19.00.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Golf Club Praha – golf pro začátečníky i prokročilé v Motole

Pokud hledáte možnost zahrát si golf uprostřed Prahy, avšak obklopeni přírodou, je Golf Club Praha ideálním skloubením obojího. Hřiště je lehce dosažitelné autem i městskou dopravou a po pár minutách jízdy budete skryti od moderního městského shonu.
Praha 5, Praha

Aktivní lesopark Řepy

Rozsáhlý areál lesoparku nabízí celou řadu atrakcí pro všechny věkové kategorie.
Praha 17, Praha

Přírodní koupaliště Motol v Praze

V pražském Motole se můžete vykoupat u rybníka, který je napájen Motolským potokem. Koupaliště je vhodné zejména pro děti – není hluboké a má písčité dno.
Praha 5, Praha

Pumptrack Stodůlky

Pumptrack na Stodůlkách se nachází kousek od haldy Makču Pikču. Nedaleko zastávky metra Stodůlky nebo Nové Butovice. Je přístupný všem sportovcům zdarma a celoročně.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Golf v Praze

Čtyřhvězdičkový Hotel Golf se nachází 15 minut jízdy od centra města v klidné části Prahy 5 – Motol.
Praha 5, Praha

Robotická restaurace Cyberdog Davida Černého v Nových Butovicích

Vše si objednáte pomocí tabletu. Víno vám nalije robotická ruka. Objednávku doručí speciální distribuční systém. Nově si tu můžete popovídat s osobní asistentkou od Amazonu. Alexa je k dispozici návštěvníkům horního parta Cyberdog.
Praha 13, Praha

Usedlost Kotlářka v Košířích

Kotlářka v pražských Košířích je stylová, nově zrekonstruovaná viniční usedlost, jejíž historie se traduje již od 15. století, kdy zde zakořenila rodinná vinice po dobu více než tří staletí.
Praha 5, Praha

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Praha 5, Praha