Úvod > Kalendář akcí > Otevření muzea voskových figurín Madame Tussauds v Praze

Otevření muzea voskových figurín Madame Tussauds v Praze

Kdy 12. červenec 2019 - 14. červenec 2019 Výstavy
Slavnostní provoz první pobočky muzea voskových figurín ve střední a východní Evropě bude zahájen v pátek 12. července 2019.
Rozsáhlá expozice čítá několik pater a narazíte zde na opravdu zajímavé osobnosti. V první části se seznámíte s důležitými postavami temného středověku v českých zemích jako jsou Karel IV. nebo Rudolf II. Další část představuje velikány našeho kulturního a politického života - nemůžete zde minout tatíčka Masaryka, Karla Čapka nebo dobrého vojáka Švejka. Celé další patro mají pro sebe čeští i světoví sportovci, výtvarníci a důležité osobnosti světa kultury. Nezapomeňte fandit Jaromíru Jágrovi a vyfotit se s Dalajlamou! Potkáte u nás i největší zpěváky a hudebníky. I když vám náš Karel Gott nejspíše neposkytne autogram, určitě stojí za to přijít ho pozdravit. Potkáte tu také Micka Jaggera nebo Tinu Turner. Silný zážitek slibuje tribuna světových diktátorů a tyranů v čele s Adolfem Hitlerem, Mao Ce-Tungem, Klementem Gottwaldem a Stalinem.

V muzeu se můžete těšit na dva nejnovější členy své pražské výstavy – jedinečnou Julii Roberts a nezaměnitelného Davida Hasselhoffa.  Kromě nich se do Prahy vrátil také mezinárodní idol žen George Clooney v novém ztvárnění, který se společně s Julií a Davidem přidal ke svým kolegům Tayloru Lautnerovi, Robertu Pattinsonovi, Bruci Willisovi, Heidi Klum, Lady Gaga a oblíbenému komikovi Jimu Carreymu.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 7. 2019