Úvod > Kalendář akcí > Otevření italské gelaterie Grom a gelato zdarma

Otevření italské gelaterie Grom a gelato zdarma

Kdy 2. červenec 2020 13:00 - 23:00 Gastronomické akce
Otvírá se první gelaterie slavné italské značky GROM v Česku a v den své premiéry hostí návštěvníky zdarma. Přijďte 2. července na Václavské náměstí 55 mezi 13. a 23. hodinou a vychutnejte si gelato a kávu zdarma.
Špičkovou italskou zmrzlinu Grom, která se prodává po celém světě od New Yorku přes Paříž až po Dubaj, si od 2. července mohou vychutnat i čeští zákazníci.
                       
Na adrese Václavské náměstí 55 v Praze se slavnostně otevře první gelaterie Grom v Česku. Svůj premiérový den zahájí skutečně velkoryse – kdokoli přijde do gelaterie 2. července 2020 od 13,00 do 23,00 hodin, odnese si zdarma kornout lahodného gelata s příchutí podle své volby.
 
Na počátku dnes už světového úspěchu Gromu přitom nestála žádná korporace, ale touha dvou kamarádů z Turína, kteří měli sen dělat to nejlepší gelato na světě, takové jako bylo kdysi. Proto důsledně dbají na použití těch nejlepších surovin, kdy je výroba zcela oproštěna od aromat, barviv, konzervačních látek nebo emulgátorů. Příchutě a barvy gelata pocházejí pouze ze sezónně dostupných surovin, které si zakladatelé značky pěstují na své organické ovocné farmě Mura Mura nedaleko Turína nebo je pěstují či vyrábějí jejich dodavatelé bez použití jakýchkoliv chemických přísad.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 6. 2020