Úvod > Kalendář akcí > Artpark – Osm hlav v Galerii Rudolfinum

Artpark – Osm hlav v Galerii Rudolfinum

Kdy 24. duben 2019 - 31. srpen 2019 Akce pro děti
Projekt, který pod názvem Osm hlav pro Artpark připravily spolupracující umělkyně Barbora Fastrová a Johana Pošová, si jako reflexe výstavy pohrává s uměleckými kánony, používanými v průběhu dějin.
S výstavou A Cool Breeze (25. 4. – 11. 8. 2019) vznikla i nová podoba Artparku, relaxačního a vzdělávacího centra Galerie Rudolfinum.

Instalace komickým způsobem ilustruje pravidla o proporcích těla, která jsou vyučována při lekcích kresby nebo modelování. Divák si na vlastní kůži vyzkouší jejich doslovný význam. Otevření Artparku – Osm hlav se uskuteční ve středu 24. dubna 2019 v 17:00 v Galerii Rudolfinum. Až do srpna bude Artpark nabízet program pro veřejnost včetně vyhledávaných nedělních dětských dílen.

ARTPARK, jehož podoba se mění s každou novou výstavou, má za cíl interaktivním způsobem přiblížit práci vystavujících umělců i nejmenším návštěvníkům. Samozřejmou součástí budou doprovodné programy pro školy a veřejnost či pravidelné dětské dílny. ARTPARK zároveň zůstává pro návštěvníky Galerie Rudolfinum i místem kreativního odpočinku.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 4. 2019