!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Otevření 3D divadla - koncert s orchestrem
Hudební a divadelní akce

Otevření 3D divadla - koncert s orchestrem

Kdy 18. duben 2021 19:00 - 20:30
Koncert nejkrásnějších operních melodií ve virtuálním 3D divadle, dokterého můžete společně s přáteli. Popovídejte si, shlédněte spolu koncert a povečeřte. Sólisty z Opera studio Praha doprovodí Orchestr Komorní filharmonie Pardubice s hostem Pavlem Šporclem, celým večerem pak provede Václav Žmolík.
Se vstupenkou obdržíte vstup do virtuálního 3D světa jako v počítačové hře. Žádné speciální brýle nejsou potřeba. Vytvoříte si vlastní postavu, obléknete ji do gala, projdete se s přáteli, dáte si sraz před divadlem a půjdete společně na představení. U stolu si můžete popovídat přes videohovor, setkat se s někým novým, promluvit si o koncertě. Zároveň si v závislosti na místě bydliště můžete objednat menu z blízké restaurace z nabídky, které Vám bude dovezeno až domů, a můžete tak vychutnat společný večer s přáteli, krásnými melodiemi a dobrým jídlem.

Program:
Zazní skladby jako jsou Moravské dvojzpěvy A. Dvořáka v úpravě s orchestrem, Beethovenova pastorální, Mozart, Smetana, Thomas, Strauss i Delibes. Nekrásnější melodie, kterými s námi otevřete jaro v doprovodu svých přátel.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 3. 2021