Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Otevřená ukrajinská snídaně pro všechny
Společenské akce

Otevřená ukrajinská snídaně pro všechny

První otevřená snídaně ve Vozovně se nese tematicky v ukrajinském duchu – je ale otevřená všem bez rozdílu. Přijďte se podívat na ukrajinské pohádky a vezměte děti na taneční představení s origami a pohybovou dílnou od projektu Tanec do ubytoven.
K tomu si poslechněte představení hudebnice OKSYI, která ve svých písních kombinuje blues a jazz s experimentálním přístupem.

Na závěr k tomu nejpodstatnějšímu: nezapomeňte s sebou přinést své oblíbené jídlo, české, ukrajinské, thajské – je to na vás. Položte ho na stůl, podělte se s ostatními a ochutnejte jejich speciality. Nad kávou a čajem můžete potkat jak staré přátele, tak i nové známosti, které se přáteli mohou stát.

Akce je pořádaná ve spolupráci s HateFree Culture, organizací dlouhodobě se věnující kampaním proti násilí a nenávisti.

POŘÁDÁME VE SPOLUPRÁCI S HATE FREE CULTURE. VSTUP ZDARMA

Provozovatel

KC Vozovna

Koněvova 2687/164
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 771 235 982
Email:
justyna.suma@zatr...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://kcvozovna...
GPS:
50,091845 14,478478
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ekologická pohádka aneb Země ve mně

Co je to ekologie? A jak správně pečovat o naši planetu? Mimozemšťan G určitě vůbec netuší, jak se má v přírodě chovat. Přiletí si v raketě k nám na planetu Zemi a začne se hezky po svém zabydlovat.
Praha 3, Praha

RPG Den v knihovně vol. 8

Přeneste se ze Žižkova na jedno odpoledne do jiné reality! Zveme vás na v pořadí osmý RPG Den v knihovně.
Praha 3, Praha

Fresh senior – Adventní tvůrčí dílna

Blíží se Vánoce, vzduchem voní skořice a večery se prodlužují. Jako už tradičně jsme si pro vás před začátkem adventu připravili dvouhodinovku vánočního tvoření. Vyrobte si originální vánoční dekoraci, kterou nikdo jiný nemá – z námi dodaného či vašeho vlastního materiálu.
Praha 3, Praha

Zastávka na znamení – Žižkov literární včera a dnes s Radimem Kopáčem

Spisovatelé ze Žižkova, spisovatelé o Žižkově. Začíná to Haškem, Sauerem, Matějem Kudějem anebo Neumannem, jde přes poetisty Seiferta a Nezvala, surrealistu Heislera a třeba národního umělce Vladimíra Neffa, až po současníky, jako Irena Dousková, Patrik Ouředník, Emil Hakl nebo Stanislav Komárek...
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Prahou za strašidly

Procházka centrem Prahy určená pro rodiny s dětmi od 4 do 8 let nebo MŠ a děti z 1. a 2. třídy ZŠ. Děti se zajimavou formou seznámí se Staroměstským náměstím, Josefovem, Karlovým mostem nebo Vyšehradem.
Praha 3, Praha

Poplach v galerii – úniková hra pro všechny

Dokážete vyřešit záhadu ztraceného obrazu? Monet, Picasoo, Matisse, Warhol a další. V galerii na Váš čeká překvapení v podobě nové únikové hry.
Praha 3, Praha

Plavecký bazén Pražačka

Bazén s nejteplejší vodou a s krásným výhledem na Prahu. Jedná se o bazén velikosti 26 x 14,5 m a hloubky od 1 do 1,60 m. Sportovní a rekreační areál Pražačka je kompletní sportovní a relaxační centrum velmi dobře dostupné z téměř všech koutů Prahy.
Praha 3, Praha

Basketbalové hřiště na Pražačce

Nové hřiště má granulátový povrch, který je pro hru venku ideální, koše budou mít pevnou konstrukci a odolné obroučky, na nichž se mohou smečující hráči zhoupnout, po setmění bude hřiště osvětleno. Nebudou chybět ani pítka nebo kompresor na na dofouknutí míče.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.
Praha 3, Praha

Hotel Olympik v Karlíně

Hotel Olympik je dominantní výšková budova v Karlíně. Spolu s celým komplexem se nachází u sídliště Invalidovna. Byl postaven především kvůli chystaným neuskutečněným Olympijským hrám v Praze 1980.
Praha 8, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Žižkovská štrúdlárna – ochutnejte tradiční tažený štrúdl

V bývalé kočárkárně jednoho žižkovského paneláku se nachází vyhlášená výrobna a prodejna tradičního taženého štrúdlu s více jak dvacetiletou tradicí. Vyrábí zde denně čerstvý štrúdl již od roku 1993.
Praha 3, Praha