Úvod > Kalendář akcí > Pololetní prázdniny v Zoo Zlín - s vysvědčením zadarmo do zoo

Pololetní prázdniny v Zoo Zlín - s vysvědčením zadarmo do zoo

Kdy 30. leden 2020 8:30 - 2. únor 2020 16:00 Akce pro děti
Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci.
Oslava vysvědčení ve zlínské zoo má dlouholetou tradici a pokaždé se setkává s velkým ohlasem návštěvníků.Stejně jako v předchozích letech i o letošních pololetních prázdninách pro všechny školáky chystáme milé překvapení. Každý žák základní nebo student střední školy, který přinese ukázat letošní pololetní vysvědčení, dostane v pokladně zoo volnou vstupenku a drobný dárek. Známky nejsou vůbec rozhodující. Akce platí od čtvrtka 30. ledna až do neděle 2. února.

Procházku zimním areálem by si návštěvníci neměli nechat ujít. Velkým magnetem je stále Zátoka rejnoků, kde si návštěvníci mohou rejnoky nejen pohladit, ale i nakrmit. Jedinečné zážitky nabídne expozice tygrů ussurijských, ve které kromě samice Tanji a samce Josepha návštěvníci uvidí dovádět hned tři tygří koťata. Do venkovních výběhů však vycházejí také sloni, nosorožci, lachtani, velbloudi, klokani, pandy červené a další exotická zvířata. Naopak teplé příjemné klima nabídne tropická hala Yucatan, pavilon slonů nebo terária.

Teplá jídla a občerstvení zajistí restaurace Limpopo. K dispozici je také Chocolatérie nebo prodejna suvenýrů. ZOO Zlín je otevřena každý den v roce. Do konce února je  otvírací doba od 8.30 do 16.00 hod.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 1. 2020