Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Oslavte svátek seniorů v AFI Paláci
Společenské akce

Oslavte svátek seniorů v AFI Paláci

Ve středu 1. října 2014 se bude v AFI Paláci, stejně jako vloni, oslavovat svátek seniorů. Jde o jedinou akci v průběhu celého roku, která je věnovaná přímo lidem v důchodovém věku. V rámci akce je připraven bohatý doprovodný program.

Ve středu 1. října 2014 se bude v AFI Paláci, stejně jako vloni, oslavovat svátek seniorů. Jde o jedinou akci v průběhu celého roku, která je věnovaná přímo lidem v důchodovém věku. V rámci akce je připraven bohatý doprovodný program včetně vystoupení oblíbeného zpěváka Josefa Sochora, chlapeckého pěveckého sboru Bonifantes či skupiny Karel Gott Revival Morava. Akcí provede Marie Tomsová, známá televizní hlasatelka a moderátorka.

Mezinárodní den seniorů připadá každoročně na první říjnový den. Letos se Svátek seniorů v ČR slaví po čtvrté. AFI Palác je otevřený lidem všeho věku. I senioři tvoří významnou skupinu zákazníků. Pro jejich pohodlí budou před pódiem připravena místa k sezení po celou dobu programu.

Záštitu nad akcí převzal 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje Ing. Roman Línek, MBA a člen Rady Pardubického kraje Ing. Pavel Šotola.

Provozovatel

AFI Palác

Masarykovo nám. 2799
530 02 Pardubice
Tel.:
+420 222 927 111
Email:
jana.bakesova@cre...
WWW:
www.afi-palac.cz
GPS:
50,037069 15,768870
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Pardubicko
Město:
Pardubice
Tipy na výlet:
Pardubice a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Flermarket Pardubice

Šikovné ruce ze všech koutů na jednom místě! 80 rukodělných tvůrců na jednom místě.
Pardubice, Pardubický kraj

Přednáška – Svět andělů

Andělé v dějinách a dnes.
Pardubice, Pardubický kraj

Advent na Zelené bráně

Užijte si nezapomenutelné pohledy z vyhlídky Zelené brány. Potěšíme romantiky, dobrodruhy i bohémy nebo milovníky fotografování a Vánoc.
Pardubice, Pardubický kraj

Vánoční trolejbus v Pardubicích

Dopravní podnik města Pardubice opět letos vánočně vyzdobil trolejbus a posílá jej do ulic, aby přispěl k vánoční náladě.
Pardubice, Pardubický kraj

Venkovní hřiště pro děti v AFI Paláci

Prostorné dětské hřiště hýřící barvami se nyní nachází ve veřejně přístupném parku v zadním traktu AFI Paláce v Pardubicích. Je vybaveno skluzavkou, houpačkou, horolezeckou stěnou, počítadlem a dalšími prvky tak, aby si každý malý návštěvník užil co nejvíce zábavy a pohybu.
Pardubice, Pardubický kraj

Tipsport aréna Pardubice – hokejové zápasy, veřejné bruslení či kurzy krasobruslení

Tipsport arén je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením nejen k vysokému evropskému nadstandardu, ale je i plně srovnatelná s úrovní nejlepších hal v zámoří.
Pardubice, Pardubický kraj

Úniková hra Hugo Koumes v Pardubicích

Úniková hra neboli escape game je dobrodružství v reálném čase a prostoru.
Pardubice, Pardubický kraj

Machoňova pasáž v Pardubicích

Machoňova pasáž byla postavena za první republiky v letech 1924 – 1925. Pasáž spojuje třídu Míru s Karlovinou a podle původního plánu na ni měla navázat tržnice s další pasáží. V roce 2013 prošla zásadní rekonstrukcí.
Pardubice, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Bonté Pardubice

Bonté znamená francouzský přívlastek vyjadřující "dobré". Přijďte se přesvědčit, že o dobré se zde snaží vším – vstřícným personálem, kuchyní vysokého standardu, nabídkou vín i tematickými akcemi.
Pardubice, Pardubický kraj

Restaurace U Lva

Menší rodinná restaurace, která se jako jedna z mála v Pardubicích může pyšnit tím, že klientům připravuje svá jídla a tematická degustační menu již více jak dvacet let.
Pardubice, Pardubický kraj

Šneci v peci

Nový podnik v centru Pardubic, který provoněl celou ulici Bratranců Veverkových, nabízí čerstvě pečené sladké šneky v mnoha příchutích a k nim nabízí výběrovou kávu.
Pardubice, Pardubický kraj

Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích

Malá nekuřácká restaurace v blízkosti centra Pardubic nabízí vybraná jídla z domácí i zahraniční kuchyně, široký nápojový a vinný lístek. V restauraci myslí také na nejmenší hosty, pro které je na zahrádce připraven dětský koutek.
Pardubice, Pardubický kraj