Úvod > Kalendář akcí > Oslava 9. narozenin projektu ArcadeHry - zrušeno
Oslava 9. narozenin projektu ArcadeHry - zrušeno
"> "> ">
18.4.
19.4.
+ Přidat foto

Oslava 9. narozenin projektu ArcadeHry - zrušeno

Kdy 18. duben 2020 10:00 - 19. duben 2020 19:00 Společenské akce
Letí to jako voda a tak v půli dubna oslavíme dlouhých 9 otevíracích let našeho muzea arkádových automatů v Červeném Újezdě, které si tolik z vás oblíbilo. Za nostalgií sem vyráží staří kamarádi, sourozenci, přijíždí i rodiče s dětmi, probíhají tu první randíčka a dokonce i svatební focení.
Společně jsme vytvořili místo kam se rádi vracíte a kde arkády nestárnou.

Naše oslava bude komorní, ale i tak si jí moc užijeme. Potkáte tu techniky kteří udržují naše automaty při životě, výjezdníky kteří s nimi jezdí po akcích, ale i provozní tým který se o Vás stará při návštěvách. Budou zde naši kamarádi z Czech Arcade Repre kteří s námi lámou rekordy ve světoznámých arkádovkách a šíří tím slávu ArcadeHer i České republiky za hranicemi, kteří si nedávno namazali na chleba i bývalé mistry světa ve hrách Rygar a Final Fight. Pod jejich vedením se uskuteční malý turnájek v arkádovkách pro děti i dospělé. Uvidíte tu naše parťáky z médií i kolegy sběratele automatů, konzolí i počítačů. Zahrajete si nejlepší hry na nejcennějších Commodorech Amiga 500 z našich Amiga víkendů. Před Arénou bude umístěn stánek s občerstvením našeho partnera, kde si koupíte třeba guláš, grilovaný hermelín, steak, klobásu nebo párek v rohlíku. 

Půjde o veřejný otvírací den kdy jsme Vám k službám od 10 do 19 hodin za běžné ceníkové vstupné. Každý návštěvník od nás u vstupu obdrží nápoj zdarma.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 4. 2020