Úvod > Kalendář akcí > Open Weekend
Open víkend
"> Open víkend
16.9.
18.9.
Přidat foto
Společenské akce

Open Weekend

Chcete se zúčastnit víkendu, kde spolu mohou lidé aktivně trávit čas, předávat si zkušenosti a sdílet společné zážitky? Přidejte se k nám!
Chcete zažít nové věci, vytvořit si nová přátelství, bavit se společně a poznat nové lidi?  Open Weekend je tady právě pro vás! Cílem projektu je vytvořit na jeden víkend prostředí, kde spolu mohou lidé aktivně trávit čas, předávat si zkušenosti a sdílet společné zážitky.  Open Weekend je otevřen všem.

Během víkendu jsou účastníci rozdělení do smíšených týmů, které spolu absolvují víkendový program. Tento program je uzpůsobený tak, aby vyhovoval dětem, dospělým a lidem s handicapem i bez něj. Na programu jsou jednoduché pohybové aktivity, hry a soutěže na souši i ve vodě, kvízy a únikovky, vyjížďky na kolech, koloběžkách, pohybové trenažéry nebo trenažéry řízení vozů, střelnice, virtuální realita a další. Pro děti máme připravený speciální program pod vedením zkušených animátorů. Večerní program je postaven na společné zábavě. Živá kapela, diskotéka, společné hraní na hudební nástroje a zpívání u ohně.

Subterra Open Weekend se koná v Poslově mlýně v Doksech, letos v termínu 16.-18.9.
 

Provozovatel

Cesta za snem

José Martího 31
162 52 Praha 6
Tel.:
+420 739 220 922
Email:
vesela@cestazasne...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.cesta...
WWW:
https://www.cesta...
GPS:
50,093128 14,335071
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Vstupné

Cena: 1 350 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny