Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Olomoucký drak 2017
Sportovní akce

Olomoucký drak 2017

Závody dračích lodí v Olomouci a přímo na „domácí půdě“, tedy v areálu VK Olomouc! Pojedou se sprinty na 200m na malých i velkých lodích.
Letošní léto bude požehnané na dny spojené se závody dračích lodích. Lodní sporty Olomouc vás zvou na 2. ročník dračích lodí k řece Moravě přímo do centra Olomouce. Zázemí a doprovodný program proběhne v areálu a blízkém okolí TJ lodní sporty Olomouc.

Pro maminky bude připraven odpočinek v podobě kosmetických stánků a dětem bohaté možnosti doprovodného programu. Celý festival spojí nejen osvěžení, atrakce, ale také Dragon Party...
 

Program akce

Program pátek 4.8.
16.00 – 19.00 hod možnost tréninkových jízd (po 30 minutách)

Program sobota 5.8.
8.20 – 8.45 porada kapitánů
9.00 – 19.00 hlavní závody velkých a malých dračích lodí na 200 m
– doprovodný program pro celou rodinu, atrakce, paddle-boardy

9.00 – 18.00 ukázka hasičské techniky, kosmetika Mary-Kay
13.00 – 14.00 vložené jízdy přítomných dětí a dětí z dětských domovů
19.00 – 20.00 slavnostní vyhlášení výsledků
20.00 – 23.59 DRAGON PARTY, hudební doprovod, občerstvení zajištěno

Provozovatel

zaki-sport agency a Lodní sporty Olomouc

17. listopadu 1047/10
779 00 Olomouc
Tel.:
+420 773 145 150
Email:
petr@zakopal.com
WWW:
www.zaki-sport.cz
GPS:
49,590993 17,264201
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Střední Morava
Město:
Olomouc
Tipy na výlet:
Olomouc a okolí
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

České sakrální umění 1948-1989 v Muzeu moderního umění Olomouc

Posvátné umění v nesvaté době. Návštěvníci uvidí v Muzeu moderního umění na sto sedmdesát pečlivě vybraných děl od takových umělců, jako jsou Mikuláš Medek, Jan Exnar, Jan Jemelka, Ludvík Kolek, Otmar Oliva, Miroslav Rada, Miloslav Troup či například Vojmír Vokolek.
Olomouc, Olomoucký kraj

PAF – Přehlídka animovaného filmu Olomouc

Festival PAF Olomouc 2022 se koná od 1. do 4. prosince 2022. Dvacátá první Přehlídka filmové animace a současného umění proběhne po dvou online ročnících opět fyzicky v kulisách barokního konviktu a na dalších místech Olomouce.
Olomouc, Olomoucký kraj

Vánoční trhy Opava 2022

Vánoční trhy v Opavě budou v roce 2022 probíhat v termínu 27. 11. – 23. 12. na Dolním náměstí. Bohatý kulturní program, místní prodejci, dílničky pro děti, dobré jídlo a skvělý punč!
Opava, Moravskoslezský kraj

Hollywood in Olomouc:

Clarion Congress Hotel Olomouc rozezní světově proslulé vánoční melodie v podání Bohemian Symphony Orchestra Prague.
Olomouc, Olomoucký kraj

Ololoď Kordulka v Olomouci

Řeka Morava obtéká historické centrum Olomouce a je z ní možnost spatřit řadu památek a dominant města z jiné perspektivy, než která se naskýtá při běžné prohlídce města. Součástí plavby je i povídání o historii města, jeho památkách a o řece samotné.
Olomouc, Olomoucký kraj

Ološlap – dejte si pivo při projížďce Olomoucí

Zcela originální dopravní prostředek můžete vyzkoušet v Olomouci. Ološlap – vozidlo na vlastní pohon brázdí centrum města. Popularitu si získal díky faktu, že je v něm možné poznávat město a popíjet při tom pivo.
Olomouc, Olomoucký kraj

Rozarium v Botanické zahradě v Olomouci

Součástí botanické zahrady v Olomouci je unikátní rozárium se sbírkou, jež čítá přes 600 odrůd růží velkokvětých, ale i barvami zářící růže sadové, pnoucí, pokryvné a původní botanické druhy.
Olomouc, Olomoucký kraj

Bezručovy sady – sídlo Botanické zahrady v Olomouci

Výstaviště Flora Olomouc pečuje o městské parky, sbírkové skleníky, rozárium a botanickou zahradu. Botanická zahrada se nachází v Bezručových sadech, na místě tzv. Korunní pevnůstky.
Olomouc, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Mikropivovar Přírodovědecké fakulty v Olomouci

Proniknout do tajů výroby piva a její bohaté historie pomůže studentům Univerzita Palackého v Olomouci Experimentální mikropivovar!
Olomouc, Olomoucký kraj

Smarthotel Nezvalova Archa Olomouc

Smart Hotel Nezvalova Archa je jako jeden z prvních "chytrých" hotelů kompletně využívající systému self-service, který je postaven na moderních technologiích.
Olomouc, Olomoucký kraj

Hotel Alley – relaxace v centru Olomouce

Pro příjemný pobyt v Olomouci nabízí hotel Alley prvotřídní ubytování, služby kvalitní restaurace. Hotel Alley svojí polohou umožní všem relaxovat v sousedství parků a přitom takřka v centru města. Pro vaši relaxaci je tu fitness centrum se saunou, vodní masáží a párou.
Olomouc, Olomoucký kraj

Coffee Library

Bývala tu knajpa, kterých je v Olomouci a v celém Česku stále ještě houfně. Ale na univerzitě to má mládím jiskřit! A tak šla hora za Mohamedem a v budově tereziánské zbrojnice pod správou Univerzity Palackého otevřela Bára Hodurová s Martinem Navrátilem bistro Coffee Library.
Olomouc, Olomoucký kraj