Úvod > Kalendář akcí > 3. ročník venkovní šifrovací hry v Opavě

3. ročník venkovní šifrovací hry v Opavě

Kdy 11. červenec 2020 9:00 - 17:00 Společenské akce
Celodenní akce! Vytvořte si tým. Budete postupně luštit a objevovat připravenou trasu. Všichni startují ve stejný čas. Vyhrává tým, který bude první v cíli. Nápovědy pomůžou všem se dostat na konec trasy.

Co se bude dít? Čeká na vás další ročník šifrovací hry v Opavě pro úplné začátečníky, ale i ty, co rádi luští a rádi by poznali nová místa. Celá trasa má přibližně 10 km.

Jak probíhá hra? Sestavíte si svůj tým. Všechny týmy startují ve stejný čas. Na místě setkání dostanete záznamový arch (kde budete zapisovat časy na každém stanovišti) a první šifru. Ta Vás po vyluštění pošle na další místo. Šifry jsou na dalších místech ukryty. Musíte je vždy najít. Pokud si se šifrou nevíte rady, máme připravené nápovědy. První nápověda Vám poradí v luštění, druhá už Vás pošle na další stanoviště. Cílem je projít všechny připravené stanoviště. Výhercem se stává tým, který projde trasu v co nejkratším čase a bude mít vyluštěné všechny šifry. Jedná se o pěší hru, takže auta, kola, brusle a jiné dopravní prostředky jsou zakázané.

Jak velký může být náš tým? Týmy mohou být o velikost 2-5 osob od 6 let. Alespoň jedna osoba musí být starší 18-til let. Pokud sebou chcete vzít své děti nebo kamarády mladší 6 let, samozřejmě můžete.

Co čeká vítěze? Pro první tým, který zvládne trasu v nejlepším čase, čekají věcné ceny.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 17. 4. 2020
Health Park Opava

Health Park Opava

Opava, Severní Morava a Slezsko
Kostel sv. Hedviky v Opavě

Kostel sv. Hedviky v Opavě

Opava, Severní Morava a Slezsko
Obecní dům v Opavě

Obecní dům v Opavě

Opava, Severní Morava a Slezsko

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Stěbořice

Pivovar Stěbořice

Stěbořice, Severní Morava a Slezsko
Hostinec & Vitální svět Raduňka nedaleko Opavy

Hostinec & Vitální svět Raduňka nedaleko Opavy

Raduň, Severní Morava a Slezsko