Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Odpoledne na inlinech pro začátečníky i zkušenější
Seznámení na inlinech
Sportovní akce

Odpoledne na inlinech pro začátečníky i zkušenější

Pojďte strávit příjemné odpoledne na inline bruslích. Naučit se základy anebo zkepšit techniku pod vedením zkušeného instruktora. Seznámit se s dalšími nadšenci do outdooru, protáhnout kosti a poklábosit při občerstvení.

Po úvodním seznámení bude pro začátečníky k dispozici zkušený instruktor, který vysvětlí základní techniku jízdy a brždění. Pokročilí se mezitím mohou s novými známými vyřádit na stezkách Stromovky podle libosti. Zkušenějším jezdcům bude instruktor k dispozici k případným technickým dotazům apod. Po dvou hodinách bruslení si dáme občerstvení, v závislosti na počtu účastníků buď u ohně ve Šlechtovce anebo přímo v parku na trávě.

MÍSTO KONÁNÍ: Stromovka, sraz na lavičkách u restaurace Šlechtovka

ČAS KONÁNÍ: 24. 8. 2014 v 15:00

CENA: 170,- Kč pro registrované členy Exceptionals nebo 200,- Kč pro neregistrované (podrobně jsou informace k ceně a platbě rozepsané níže), V CENĚ: 2 hodiny výuky inlline bruslení pod vedením zkušeného instruktora a následné občerstvení (buď opékání u ohně anebo piknik – v závislosti na počasí a počtu účastníků) V CENĚ NEJSOU: nápoje; ty je možné donést vlastní, případně zakoupit na místě

S SEBOU: vybavení na inline bruslení (nejbližší půjčovna inline je v Miami sport Stromovka anebo na Letné)

PLATBY: platby je možné provádět po přihlášení na www.exceptionals.net přes platební systém PayPal nebo bankovním převodem na účet u KB: 107-3603060217/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte váš e-mail pod kterým jste registrováni nebo vaše jméno.

Metronome Prague 2023 – hudební festival v Praze

Fanoušci dobré a progresivní muziky si už nyní mohou poznamenat termín, kdy se uskuteční šestý ročník festivalu Metronome. Příští Metronome Prague tedy proběhne, a věříme, že s plnou parádou, 22. – 24. června.
Praha 7, Praha

Výstava Nikola Tesla

Z Bělehradu do Prahy přijíždí unikátní výstava o geniálním vědci, jehož vynálezy nás dodnes provází každodenním životem. Chcete vidět naživo, jak pracuje věhlasný Teslův transformátor? Dokážete si představit, jak funguje elektrárna, která zkrotila Niagarské vodopády?
Praha 7, Praha

Výroba balicích papírů – tisk z výšky

Máte letos už všechny dárky? Už víte, do čeho je zabalíte? Buďte letos šetrní k přírodě a nekupujte nový vánoční papír ani jmenovky. Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne a ozdobte s námi barvením či tiskem staré čisté papíry.
Praha 7, Praha

Czech Space Week

Akce potrvá od 28. listopadu do 2. prosince 2022 a nabídne bohatý program pro firmy, investory, startupy, studenty, děti a ostatní fanoušky vesmíru. Festival oslaví úspěchy českých firem podnikajících v kosmickém průmyslu a představí novinky, které hýbou kosmickým odvětvím v České republice
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Cvičení pro maminky

Struhující fitness program s nádechem slunce, pláže, písku, a to vše za přítomnosti vašich dětí. Tančí se u kočárku, před kočárkem, s kočárkem či s miláčkem v náruči. Úžasné rytmy, snadná choreografie, radost, energie – zkrátka Dance Strollering®.
Praha 7, Praha

Šlechtova restaurace ve Stromovce

Šlechtova restaurace, zkráceně Šlechtovka. Původně barokní letohrádek ze 17. století byl reprezentativním panským sídlem, jež se stalo dokonce svědkem císařské korunovační slavnosti Františka. V roce 2022 prošlo oblíbené výletní místo rekonstrukcí.
Praha 7, Praha

Královská obora Stromovka v Praze

V sousedství holešovického Výstaviště leží Královská obora, dnes zvaná především jako park Stromovka. V současné době slouží k rekreačním, sportovním i kulturně vzdělávacím účelům. Rozloha obory se v různých dobách měnila, v současnosti se rozkládá asi na 95 ha.
Praha 7, Praha

Magická zvířata – venkovní zážitková hra

Ve Stromovce se začínají dít podivné věci. Lidem se najednou ztrácejí lesklé předměty. Kolem Šlechtovky se údajně potuluje velká šelma. V okolí místních rybníčků se ozývají podivné zvuky a všechny informační tabule přestaly dávat smysl.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Vozovna ve Stromovce

Zahradní restaurace Vozovna Stromovka se nachází v prostoru Královské obory Stromovka v Praze 7. Své prostory ji propůjčila původní vozovna tramvají, která zde stála až do 30. let minulého století.
Praha 7, Praha

Bistro Milada

Za nevšedním kulinářským zážitkem se vypravte do Šmeralovy ulice na Letné do bistra Milada, ve kterém je spolumajitel proslulý michelinský šéfkuchař La Degustation Oldřich Sahajdák.
Praha 7, Praha

Presto kurzy vaření

Nabízíme pro všechny milovníky dobrého jídla a příjemného stolování kurzy vaření poblíž centra Prahy. Kurzy jsou vedeny zábavnou metodou a jsou určeny všem, ať začátečníkům nebo i pokročilejším, kteří rádi vaří a neví jak na to, i těm, kteří vědí jak na to a chtějí se naučit ještě více.
Praha 7, Praha

MyStay – bezkontaktní nástroj pro hotelové recepce

MyStay je platforma, která naplní přání a potřeby všech hostů, a kterou je lehké integrovat a přizpůsobit pro jakýkoli ubytovací zařízení. Nabízí online check-in, automatizovanou komunikaci, digitální informace upsell hotelových služeb a nabídek.
Praha, Praha