Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Odpočinek v Lesních Lázních
Společenské akce

Odpočinek v Lesních Lázních

Odpočívejte a prožívejte jen sami sebe. Terapeuté v Lesních Lázních vás rozmazlí luxusní levandulovou terapií, která je ideální pro povzbuzení a posílení organizmu, obnovení vnitřní harmonie a celkové očištění.

Pobyt, který obnoví vaše síly, zahrnuje: ubytování 3 dny / 2 noci v příjemně zařízeném pokoji 2x snídani s bohatým výběrem teplých i studených jídel 1x večeři při svíčkách ve stylové hotelové restauraci, podávanou formou menu – aperitiv a 2 chody.

Levandulový rituál (90 min.). Rituál začíná uvolňující koupelí s vřídelní solí a levandulí. Následuje masáž nohou teplým levandulovým olejem. Tato speciální terapie přináší odpočinek, odplavuje únavu a harmonizuje celé tělo. Rituál je zakončen masáží šíje pro dokonalý prožitek. Celou terapii provází vůně levandule a atmosféra klidu.

Poukaz na jednu z následujících aktivit zdarma: půjčení hůlek na Nordic Walking nebo stolní tenis nebo petanque (2 hod.).

Provozovatel

Legner Hotel Zvánovice

Kádovská 154
251 65 Zvánovice
Tel.:
+420 323 649 679
Email:
zvanovice@legner.cz
GPS:
49,942306 14,790853
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Posázaví
Tipy na výlet:
Zvánovice a okolí
 

Vstupné

Cena: 2 390 Kč

Poznámka:

Speciálně zvýhodněná cena pobytu v termínu 27.-29.6.2014: 2390,-Kč/1osoba ve dvoulůžkovém pokoji (původní cena 3.190,-Kč)

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Meteorický roj Geminidy

Prosincové Geminidy patří k nejaktivnějším meteorickým rojům v roce. Adiant Geminid se nachází východně od dvou nejjasnějších hvězd souhvězdí Blíženců, hvězd Castor a Pollux.
Ondřejov, Středočeský kraj

Vánoční tvořivá výstava

Přijďte se vánočně naladit do Muzea Říčany!
Říčany, Středočeský kraj

Řezání a broušení kamenů v Geoparku Říčany

Přineste si vlastní kamínek, v geologické laboratoři ho rozřízneme a sami si jej vybrousíte a vyleštíte. U toho se dozvíte mnoho zajímavostí ze světa hornin a minerálů!
Říčany, Středočeský kraj

Řezání a broušení kamenů v Geoparku Říčany

Přineste si vlastní kamínek, v geologické laboratoři ho rozřízneme a sami si jej vybrousíte a vyleštíte. U toho se dozvíte mnoho zajímavostí ze světa hornin a minerálů!
Říčany, Středočeský kraj

Zvánovické Hramilloviny – Escape lesní chata

Tajuplná úniková místnost plná digitálních efektů. Hluboké lesy voděradských bučin vás okouzlí svou krásou. Uvnitř Lesní chaty však vaše smysly zbystří a odhalíte zde své nečekané schopnosti.
Zvánovice, Středočeský kraj

Legner Hotel Zvánovice – lesní lázně

Lesní Lázně se specializují na relaxační i rekondiční pobyty, klimatoterapeutické programy, a pobyty zdravého životního stylu. Připravujeme pobyty na míru klientům, dle Vašeho zdravotního stavu, potřeb i přání.
Zvánovice, Středočeský kraj

Jevanský rybník a soustava rybníků na Jevanském potoce

Jevanský rybník leží na kaskádě Jevanského potoka v obci Jevany. Je vzdálen cca 26 km od Prahy-Štěrbohol, 17 km od Sázavy, 12 km od Českého Brodu a 35 km od Kutné Hory. V létě láká ke koupání a vodním sportům, na podzim se zde konají oblíbené výlovy.
Jevany, Středočeský kraj

Vrch Pecný u Ondřejova

Nejvyšší vrchol v okrese Praha-východ dosahuje výšky 546 metrů nad mořem. Pecný je zajímavým přírodním místem, lákajícím k romantickým procházkám v pěkném prostředí.
Ondřejov, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Vila Olga Jevany

Zrenovovaný rodinný hotel Vila Olga v Jevanech , který nabízí 8 komfortních pokojů se nachází v přírodní rezervaci Voděradské bučiny.
Jevany, Středočeský kraj

Hotel Vyžlovka

Nově zrekonstruovaný hotel v obci Vyžlovka nabízí ubytování v krásných moderních pokojích, které jsou vybavené vlastní koupelnou, WC a kabelovou televizi. Součástí hotelu je restaurace s krbem a venkovní zahradou.
Vyžlovka, Středočeský kraj

Restaurace Vyžlovka

Restaurace a pizzerie se zaměřuje na italskou kuchyni, připraví vám pizzu na dřevě i výborný hovězí steak.
Vyžlovka, Středočeský kraj

Skleněný dům na stromě v Hrusicích

Už jste někdy spali ve skleněném domečku v korunách košatých stromů s 360° výhledem? Jeden takový se nachází v malebné přírodě na ovčí pastvě u Hrusic, nedaleko od Prahy.
Hrusice, Středočeský kraj