Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Od astrologie přes Hvězdnou cestu k měření Aury a čaker – přednáška
Astrolog Milan Gelnar
Společenské akce

Od astrologie přes Hvězdnou cestu k měření Aury a čaker – přednáška

Přednáška profesionálního astrologa Milana Gelnara o astrologii, učení Hvězdné cesty a focení 3D Aury a čaker. Astrolog návštěvníky své přednášky seznámí, zábavným, avšak velmi srozumitelným a i pro laiky pochopitelným způsobem s principy fungování astrologie. Na závěr focení Aury a čaker v ceně.
Astrolog návštěvníky své přednášky seznámí, zábavným, avšak velmi srozumitelným a i pro laiky pochopitelným způsobem s principy fungování astrologie.

Na příkladech zejména z partnerského života – mezi muži a ženami ukáže, jak lze pochopit sám sebe, toho druhého a najít společnou řeč. Nakonec dá návod, jak postupovat, aby člověk směřoval ke štěstí, spokojenosti a harmonii.

Přednáška bude zakončena předvedením unikátního přístroje na focení Aury a měření čaker Aura Cloud 7, který zmíněné umí zobrazit ve 3D provedení a jehož výsledkem je cca 15 stránkový sebepoznávací elaborát. Tento unikátní přístroj je zřejmě jediný ČR a SR a návštěvníci přednášky dostanou možnost si jej osobně vyzkoušet.

Rezervace míst a platba předem v obchodě Mystique.


 

Provozovatel

MYSTIQUE ...věci mezi Nebem a Zemí

Rooseveltova 15
ve dvoře
301 00 Plzeň
Tel.:
+420 775 181 700
Email:
info@mystique.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.mystique.cz
WWW:
www.mystique-shop...
GPS:
49,761686 13,437053
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Město:
Plzeň
Tipy na výlet:
Plzeň a okolí
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Poznámka:v ceně přednáška + focení Aury a čaker káva, čaj

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Vánoční futsalový turnaj v Plzni

Amatérský futsalový turnaj v Plzni.
Plzeň 2-Slovany, Plzeňský kraj

Adventní koncert orchestru Ambito

Přijďte nasát tu pravou vánoční atmosféru do kouzelného kostela Všech svatých na Roudné.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Usednout v tichu – Meditace a učení Buddhy

Krátká přednáška, společná meditace, otázky a odpovědi. Vede zenový mnich Tomasz Dąbrowski, blízký žák mistra Sandó Kaisena.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Pozdemí za svitu baterek

Nenechte si ujít speciální prohlídku Plzeňského historického podzemí pouze za svitu baterek!
Plzeň, Plzeňský kraj

Rozhledna na Chlumu

Nejznámější plzeňská rozhledna je opět v provozu. Přijďte se přesvědčit, jak krásný je výhled na Plzeň, Brdy i Český les. 25 metrů vysoká vyhlídková věž na kopci Chlum (416 m n. m.) nedaleko centra Plzně byla postavena v roce 1929, díky celorepublikové sbírce.
Plzeň 4, Plzeňský kraj

Tajuplná cesta s automatickou kresbou, za zrozením Nové Plzně

Spontánní procházka historickými a energeticky zajímavými místy, v prostorách, ze kterých začala klíčit Nová Plzeň (Stará Plzeň je Plzenec). Cesta je proložena zastávkami s vyprávěním pověstí, historickými vložkami, seznámením s automatickou kresbou nebo hrami.
Plzeň, Plzeňský kraj

Naučná lesnická stezka Zábělá

Naučná lesnická stezka Zábělá je věnována přírodnímu prostředí a působění člověka v krajině. Vede od zastávky autobusu Bukovec do přírodní rezervace Zábělá.
Plzeň, Plzeňský kraj

Potápění suchou nohou v lomu na Domažlicku

Netradiční potápění zažijete v zatopeném lomu u Starého Klíčova na Domažlicku, které je raritou v Evropě. Potápěči z plzeňského klubu OSAC zde umístí speciální kabinu, do níž se vstupuje suchou nohou ze břehu. Potápěčům poslouží k výcviku, odborníci z ní mohou pozorovat ryby a další vodní živočichy.
Plzeň, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Jitka Hlinková v Plzni

Penzion vhodný pro rodinnou rekreaci i služební cesty v klidné části Plzně. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, ledničku a Wi-fi připojení. Domácí mazlíčci jsou se svýmí páníčky ubytováni zdarma.
Plzeň 4, Plzeňský kraj

Hotel U Pramenů – rodinná pohoda v Plzni

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870. Přestože se nachází v klidné části města, zaujme svojí snadnou dostupností historického centra Plzně. Našim hostům nabízíme profesionální ubytovací a gastronomické služby čtyřhvězdičkového hotelu.
Plzeň, Plzeňský kraj

Sportpenzion Pohoda – nejen za sportem do Sportpenzionu v Letkově u Plzně

Sport, relaxace a dobré jídlo a samozřejmě ubytování na jednom místě.
Letkov, Plzeňský kraj

Jak se pivo vaří – prohlídkový okruh pivovarem Gambrinus

V pivovaru Gambrinus se lidé dozvědí více o jeho historii i vaření piva Nahlédnou do původních i současných výrobních prostor a samozřejmě ochutnají, co se zde právě navařilo. Součástí trasy je i senzorická prezentace surovin nebo škola čepování piva.
Plzeň, Plzeňský kraj