Úvod > Kalendář akcí > Ochutnej Evropu – Příbram
Gastronomické akce

Ochutnej Evropu – Příbram

Všechny chutě Evropy v jednom regionu? To je festival Ochutnej Evropu, který bude od srpna do října korzovat každou sobotu mezi největšími středočeskými městy.
Festival Ochutnej Evropu se chystá do středních Čech! Srpen, září a říjen se ponesou ve znamení pravidelné exploze vašich chuťových pohárků, chystá se totiž festival Ochutnej Evropu, který představí to nejlepší, co evropská kuchyně nabízí.

Během jedenácti zastávek ochutnáte všechny možné i nemožné delikatesy jednotlivých členských zemí Evropské unie, zasoutěžíte si o spoustu hodnotných cen a užijete si hudební vystoupení kapely Eddie Stoilow, zpěvačky Šárky Vaňkové a Skutečné ligy. Zabaví se tu i ti nejmenší návštěvníci, na které čeká malování na obličej, různé hry a zábavní koutek.
 
Těšit se můžete na stánky plné nejvybranějších pochoutek a food trucky, které vaše chuťové buňky vystřelí do nebe! Tak co? Už se vám sbíhají sliny na pravou Španělskou sangrii, chorvatskou pljeskavicu, francouzské makronky a belgické pivo? Přijdťe si užít tenhle vyjímečný festival s námi!
 
Startujeme 6.8. 2022 v Příbrami na náměstí T. G. Masaryka.


 
 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Šatlava Příbram

Restaurace Šatlava Příbram

Příbram, Středočeský kraj
Hotel Belvedere Příbram

Hotel Belvedere Příbram

Příbram, Středočeský kraj
Cukrárna Upekla

Cukrárna Upekla

Příbram, Středočeský kraj