!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Svatomartinská vína 2020 v Čejkovicích
Svatomartinská vína 2020 v Čejkovicích
"> "> ">
11.11.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Svatomartinská vína 2020 v Čejkovicích

Kdy 11. listopad 2020 11:00 - 14:00
Slavnostní zahájení prodeje mladých čejkovických Svatomartinských vín se koná ve středu 11. 11. v 11 hodin na nádvoří Hotelu Zámek Čejkovice.
Po slavnostním požehnání mladých vín za účasti místního faráře, dále za účasti sv. Martina na koni, účasti žesťového místního kvarteta a za doprovodu mužského pěveckého sboru Révokaz z Čejkovic, můžou návštěvníci ochutnat všechna Svatomartinská vína a mladá vína, vyrobená vinaři z Čejkovic z plodů místních vinic. 

Představí se vám všechna vinařství, která jsou členy sdružení Čtvrtečníci. Každé vinařství Vám nabídne k ochutnání minimálně jeden vzorek mladého vína, tedy vína z ročníku 2019. V celkovém součtu můžete tedy ochutnat více jak 71 vzorků od 28 místních vinařů. Nejvíce zastoupenou odrůdou při výrobě Svatomartinských vín v Čejkovicích je Müller Thurgau a Modrý Portugal. 

Akce se po celou dobu odehrává ve venkovních prostorách, proto doporučujeme se teple obléct. Cena vstupného je 200 Kč - v ceně vstupného je sklenička, katalog se seznamem vín a propiska. 

Nalévání Svatomartinských a mladých vín bude do 14.hodin, po skončení můžete ochutnat svatomartinská, převážně tříchodová menu v restauraci Hotelu Zámek, ve Sklepu U Templářských rytířů, v Hotelu Albor, ve vinařství Sýkora nebo ve vinařství Škrobák na Příhoně.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 1. 2020
25.5.
31.12.
Prohlídky v Habánských sklepích

Prohlídky v Habánských sklepích

Velké Bílovice, Jižní Morava
8.5.
Ameriky mezi sklepy

Ameriky mezi sklepy

Mutěnice, Jižní Morava
7.11.
Putování za mladým vínem Bořetice

Putování za mladým vínem Bořetice

Bořetice, Jižní Morava
28.11.
K Nechorám do sklepa 2020

K Nechorám do sklepa 2020

Prušánky, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí