Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > OC Forum Liberec – Bezpečně na silnici
Akce pro děti

OC Forum Liberec – Bezpečně na silnici

Dny zaměřené na dopravní výchovu pro děti, jejich rodiče, prarodiče, kamarády i spolužáky. Připraveny budou aktivity, na kterých se formou hry děti dozví spoustu nových zajímavých informací pro bezpečný pohyb na silnicích.

Připraveny budou aktivity, na kterých se formou hry děti naučí spousty důležitých informací pro bezpečný pohyb na silnicích. Všichni si mohou zahrát interaktivní hru, nebo si vyzkoušet své dovednosti na jízdě zručnosti na kole. Pro rodiče jsou připravené interaktivní prezentace bezpečnosti pasažéra ve vozidle, kde si budou moci vyzkoušet nejen správné umístění dětské autosedačky, ale také například správnou, bezpečnou pozici řidiče za volantem.

Během celého programu budou probíhat soutěže o reflexní materiály a spoustu dalších dárků. Akce bude probíhat v přízemí obchodního centra a před centrem od Soukenného náměstí, kde budou k vidění všechny jednotky záchranného systému. Programem vás bude doprovázet moderátorský tým Martina Šimůnka, několikanásobného mistra světa v Bike-trialu.

Provozovatel

OC Forum Liberec

Soukenné náměstí 2a/669
460 80 Liberec-Vratislavice nad Nisou
Tel.:
+420 485 343 040
Email:
info@forumliberec.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.forumliberec.cz/
GPS:
50,765612 15,056274
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Arteterapie

Od října pro vás v Centru RoSa Liberec chystáme arteterapii, kde si budete moci vyzkoušet různé formy rukodělného tvoření, které bude tematicky zaměřeno na roční období nebo sezónní svátky.
Liberec, Liberecký kraj

Komentované prohlídky libereckého podzemí

Prozkoumejte největší liberecký kryt civilní obrany, uvidíte ukázky plynových masek, ochranných obleků i původní vybavení – plně funkční strojovnu a filtro-ventilační zařízení.
Liberec, Liberecký kraj

Pan Červený v Liberci

Socha s názvem Pan Červený autora Michala Trpáka zdobí od září 2022 prostranství před libereckou radnicí. Jedná se o lampu, která připomíná figuru a má svítivou hlavu.
Liberec, Liberecký kraj

Základy techniky intarzie a práce se dřevem

Naučte se základy techniky intarzie a práce se dřevem. Vytvořte si vlastní dekorativní kazetu s dřevěným ornamentem.
Liberec, Liberecký kraj

I'm fit wellness fitness Liberec

Wellness a fitness centrum v srdci Liberce. Relaxace i sport na 1700 metrech čtverečních. Masáže i solária. Vše pro vás na jednom místě. I’m fit Liberec v obchodním centru lbc (bývalá Delta). S kartou multisport a activepass bez doplatku.
Liberec, Liberecký kraj

Mercuria Laser Game Liberec

Znáte laser game (lasergame nebo laser tag)? Zábava a adrenalin tečou proudem, když běháte v aréně s unikátní hudební kulisou! V největším laser game komplexu v České republice se baví každá generace.
Liberec, Liberecký kraj

Bežecký areál Vesec – za sportem v zimě i v létě

Díky Mistrovství světa v klasickém lyžování Liberec 2009 byl v části Vesec vybudován sportovní areál pro běžecké lyžování. Areál je využíván celoročně – běžecké lyžování v zimě a asfaltové cestičky jsou v letní sezóně vhodné pro cyklistiku i pro in-line brusle.
Liberec, Liberecký kraj

Saunování v saunovém světě Saunia Forum Liberec

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Liberec, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kofein Plac v Liberci

Je libo ranní káva? Liberecký Kofein Plac na Fügnerce otevírá už v 5:30 a ve svém stánku nabízí samé dobroty.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Sagarmatha v Liberci

Nepálská a indická restaurace Sagarmatha je nejlépe hodnocenou restaurací v severních Čechách je podle uživatelských recenzí na Mapách Google. Tým restaurace tvoří rodilí Indové a Nepálci, kteří vám nabídnou s láskou připravenou orientální kuchyni.
Liberec, Liberecký kraj

Chicago Bar & Grill Liberec

Chicago Bar & Grill přináší kousek Ameriky i do Liberce.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Potrefená husa Liberec

Restaurace Potrefená husa v Liberci se nachází v samém srdci města na kraji pěší zóny a je ideálním místem pro pracovní oběd i pro setkání s přáteli u kvalitního piva a dobrého jídla.
Liberec, Liberecký kraj