Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru
Výstavy

O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru

Srdečně zveme na mezižánrový večer, během něhož uvedeme premiéru letního projektu O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru, který se pohybuje na pomezí divadla a umělecké instalace. Součástí večera bude i vernisáž výstavy Hlášení Šeherezádina bratra českého umělce Jana Boháče v Galerii Kostka.
Představení O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru proběhnou v 18:00 a v 19:00. Kapacita míst je omezena, místo na konkrétní čas si rezervujte na rezervace.divadlo@meetfactory.cz. Ve 20:00 proběhne vernisáž Hlášení Šeherezádina bratra v Galerii Kostka, která bude otevřena již od 19:00. Ve 21:00 vernisáž umělecké instalace projektu O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru v Galerii MeetFactory.

PROGRAM VEČERA
18:00 – představení O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru (rezervace nutná)
19:00 – představení O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru (rezervace nutná)
20:00 – vernisáž výstavy Hlášení Šeherezádina bratra v Galerii Kostka
21:00 – vernisáž umělecké instalace O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru v Galerii MeetFactory

Provozovatel

MeetFactory

Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha
Tel.:
+420 251 551 796
Email:
info@meetfactory.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.meetfactory.c...
GPS:
50,053238 14,408181
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Světla vyprávějí – vánoční výstava ve Žlutých lázních

Areál Žluté lázně v pražském Podolí se dneška proměnil ve vánoční park s názvem Světla vyprávějí. Téměř 400 tisíc úsporných led diodových žárovek až do konce roku nabídne úchvatnou podívanou, která vás zavede do předvánočního pražského parku, kde uvidíte přes 300 světelných instalací.
Praha 4, Praha

Prague Dragon Boat Festival 2023

V květnu opět hladinu Vltavy rozčeří stovky pádel.
Praha 4, Praha

Vánoční jarmark na Andělu

Na Andělu naleznete kvalitní zboží, kterým uděláte radost svým blízkým či sami sobě. Můžete se těšit na prodej předmětů s vánoční tematikou a typické vánoční občerstvení.
Praha 5, Praha

Mikulášské jízdy v Praze

Na návštěvníky čekají oblíbené jízdy výletním vlakem Cyklohráček a parního vlaku po Praze i okolí.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

MeetFactory – mezinárodní centrum současného umění

MeetFactory o. p. s. vytváří v Praze ojedinělou platformu uměleckého provozu, která nabízí přímý kontakt s umělci všech oborů a otevírá možnost k navázání spolupráce s představiteli mezinárodních kulturních institucí.
Praha 5, Praha

Bývalý Lihovar na pražském Zlíchově

Areál bývalého lihovaru na Zlíchově tvořila řada provozních i správních objektů již v roce 1836. Od roku 1880 zde byla zřízena továrna na líh a potaš a v roce 1907 byl lihovar přestavěn do dnešní podoby.
Praha 5, Praha

Botel Vodník – výhled na Prahu z lodi na Vltavě

Nádherný výhled na okolí Vltavy, staré Prahy, Kampy, Čertovky, také možnost výletu až k Slapské přehradě – to vše z našich lodí, které půjčujeme široké veřejnosti. Karlův most, Vyšehrad, Žluté lázně, Pražský hrad, Občanská plovárna, Zoo, Žofín... atd.
Praha 5, Praha

Lezecké centrum Tendon Smíchoff

Umělá lezecká stěna centra Tendon Smíchoff představuje největší sportoviště svého druhu v České republice. V hale o rozměrech 16 x 32 metrů totiž najdete lezeckou stěnu o výšce 14 metrů.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Praguecamp na Císařské louce

Jedinečně umístěný a mnoha lety prověřený kemp se nachází na jednom z pražských ostrovů jen 1 km od centra Prahy. Příjemné ubytování v klidném prostředí poskytuje zázemí všem typům cestovatelů, ať už cestujete obytným autem, karavanem nebo jen se stanem nebo batohem.
Praha 5, Praha

Restaurace Na Kopci

Michelin Bib Gourmand. To je ocenění, kterým se může pyšnit malý rodinný podnik v Praze. Toto ocenění ve zkratce znamená, že restaurace nabízí vynikající jídlo za rozumné ceny. V menu najdete speciality české a francouzské kuchyně založené na sezónních a lokálních surovinách.
Praha 5, Praha

Bistro Gemüse Corner Kebab Praha

Gemüse Corner Kebab totiž už v názvu slibuje inspiraci německým kebabem nejvyšší třídy.
Praha, Praha

Restaurace Soho v Podolí

Restauraci Soho najdete na Podolském nábřeží nedaleko Dvorců. Nabízí luxusní pochoutky mezinárodní kuchyně, včetně sushi.
Praha 4, Praha