Úvod > Kalendář akcí > Koncert v Bounty Rock Café
Hudební a divadelní akce

Koncert v Bounty Rock Café

PUNK ROCK v Bouty Rock Café v Olomouci s křestem sbírky básní Štěpána Málka, frontmana a zpěváka kapely !V.V.Ú, "Za všechno se platí". Dále zahraje legendární punková kapela Nšoči a mladá kapela z Vyškova Antikoncepce.
Nšoči je punkrocková skupina s dívčím srdcem. Narodila se 1.května 1990 v Uherském Hradišti. Jejím otcem je Pavel Knap a matkou půvabná Kroměříž. Prapůvodní sestava natočila demo, které v roce 1994 vydala firma Black Point pod názvem Jaxi Taxi. Přímý přenos křtu alba Jaxi Taxi v pražském klubu Na chmelnici, vysílala Česká televize. Kapela tak odstartovala na oběžnou dráhu po klubech a festivalech v Čechách na Moravě a Slovensku. Po změnách v sestavě vydává v roce 1999 Nšoči další album Nautilus a opět krouží po vlastech českých do roztrhání těla. V současnosti je na světě třetí deska s názvem MoravaVltavaLabe.Album vznikalo už od roku 2003 kdy byla v útulném studiu Standy Valáška v Lipově zvaném ,,Šopa,, natočena první polovina alba. Do Lipova se Nšoči vrátila až po dvou letech v dubnu 2005, kde již v novém Valáškově studiu na sokolovně, album dokončila. CD MoravaVltavaLabe obsahuje deset písní z období po Nautilu, které v průběhu let koncertování plně srostly s repertoárem prvních dvou alb.

Skupina Antikoncepce se začala formovat v roce 2016, po rozpadu bandy Čertovy Květy, když si basák Domin a kytarista Rada řekli, že spolu chcou pokračovat v hraní. První sestava byla ve složení Erika (zpěv), Rada (kytara), Domin (basa) a Kufka (bicí). Po roce marné snahy naučit Eriku alespoň trochu zpívat, přichází na post zpěvačky Efka, která to zvládá dokonale. Skupina následující dva roky koncertuje na různých punkových akcích, i na vesnických zábavách. Občasně se k nám na koncertech přidává náš spoluhráč z Čertových Květů, mistr světa na kytaru Křemílek. V roce 2019 nás potkává obrovská tragédie, jak v kapelním, tak v osobním životě. Po tragické nehodě přišel o život náš spoluhráč, parťák, ale především nenahraditelný kamarád Křemílek. Ke konci roku odchází bubeník Kufka, na jeho místo nastupuje další persona z původních Čertových Květů, Josie. Na jaře roku 2020 začínáme s nahráváním desky, které bylo bohužel přerušeno koronavirovou krizí.V červenci 2020 nastupuje jako plnohodnotnej člen skupiny sólový kytarista Kuba.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Bounty Rock Café

Hálkova 2
772 00 Olomouc
Tel.:
+420 603 206 776
Email:
lucie@bountyrockc...
GPS:
49,590970 17,273511
 
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Poznámka:Ke každé vstupence obdrží návštěvník jedno vydání sbírky básní Štěpána Málka "Za všechno se platí"

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Smarthotel Nezvalova Archa Olomouc

Smarthotel Nezvalova Archa Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj
Clarion Congress Hotel Olomouc

Clarion Congress Hotel Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj
Hotel Senimo Olomouc

Hotel Senimo Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj
Theatre Hotel Olomouc

Theatre Hotel Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj