Úvod > Kalendář akcí > Nordic walking Praha - Kunratický les

Nordic walking Praha - Kunratický les

Kdy 6. červen 2020 8:30 - 14:30 Sportovní akce
Jarní počasí už nás dávno lákalo na procházky do přírody, ale vzhledem k opatřením, které nás téměř po celé jaro provázely, jsme byli nucení zahájení letošního ročníku NW TOUR 2020 několikrát posunout.
SK Outdoor a Český klub nordic walking Vás po dlouhé přestávce zve na Zahájení 11. ročníku Nordic walkng tour 2020 , které proběhne 6.6.2020 v Kunratickém lese. Přijďte všichni v sobotu 6. června 2020 protáhnout svá těla tradičně do Kunratického lesa.
 
Start a cíl -  prostor před restaurací Na tý louce zelený, registrace účastníků bude probíhat průběžně od 8.30 hodin do 14.30 hodin. V časovém rozmezí 9 – 15 hodin budou v intervalu 1 hodiny startovat skupinky do 50 osob.  Doprovázet na trati, provádět instruktáže, rozcvičky a strečink s Vámi budou provádět certifikované milé a šikovné instruktorky. Samozřejmostí bude možnost zapůjčení a i zakoupení nordic walkingových holí a dále zakoupení triček. V rámci startovného obdržíte drobné občerstvení na trať, upomínkové předměty od partnerů a originální CWG.
 
Každé zastavení je spíše sportovně-společenskou akcí, seznámíte se správnou technikou pod vedením zkušených certifikovaných instruktorů a pobavíte se s přáteli. Po příjemné vycházce určitě rádi uvítáte posezení s ostatními účastníky při něčem dobrém v zahradní části restaurace.
 
Vítán bude každý, kdo se chce naučit nordic walking a projít se na čerstvém vzduchu.


 
 
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 6. 2020