Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Noční strašidelný les – stezka odvahy v Ďáblickém háji
Akce pro děti

Noční strašidelný les – stezka odvahy v Ďáblickém háji

Temný podzimní večer, hustý černý les – ideální místo, kde člověk může potkat strašidla! Ale kdo se bojí, ať raději zůstane doma pod peřinou! Otestujte vaši odvahu na strašidelné noční stezce plné duchů, strašidel, ježibab a nočních děsů!
Trasa stezky odvahy, dlouhá cca. 2 km, bude osvětlena jen slabými barevnými světélky, na vás čekají nejen živá strašidla, ale i neživé exponáty. Strašidelnou atmosféru atmosféru budou dokreslovat tajemné zvuky. Byli jste už v kostlivcově zahrádce? Najdete odvahu napít se jedu z umrlcova kalíšku, po jehož vypití se z vás do rána stane mumie? Viděli jste už vlkodlaka z blízka?

Pokud máte rezervaci času startu, startuje se po 3 minutách tak, abyste si mohli strašidelnou atmosféru dostatečně užít a mohli jít sami.Pokud nemáte rezervaci, půjdete na trasu pro příchozí bez rezervace, která má stejné množství strašidel i doplňků, ale nejsou zde 3 minutové rozestupy. Na trase potkáte alespoň 10 živých strašidel a spoustu neživých exponátů, jako závěsná strašidla, hrobeček, měnící se fotky, skřet.

Noční strašidelná stezka odvahy je vhodná pro děti od 4 let.
Malé děti startují od 15:00 do 17:30 hodin (to ještě budou strašidla hodná a spíš si budou s dětmi povídat),
Nebojácné děti od 17:30 do 19:30 hodin (to už strašidla straší a přijdou i KRAMPUSÁCI)
Nebojácné děti BEZ baterek a bojácní dospělí 19:30 – 20:00 (to už ale budou strašidla strašit fest).
Děti do 12 let startují v doprovodu dospělých.

Start a cíl rozcestí Ďáblický háj.

Od 17:30 hodin potkáte na trase krampusáky.

Pejsi na vodítku jsou vítáni.

 

Stopem po galaxiích

Divavelní hra na motivy knihy.
Praha 8, Praha

Kluziště na koupališti v Ládví

Praha 8 otevírá nejen pro obyvatele této městské části nové kluziště na koupališti v Ládví. Kluziště bude otevřeno do konce února 2023 v závislosti na počasí.
Praha 8, Praha

Vánoční víkend Messy & Sensory Play s pohádkou Louskáček

Zveme vás na první Messy & Sensory Play pohádkový víkend do atelieru Fairy Play, který se ponese v duchu vánoční pohádky Louskáček. Čeká vás vánoční tvoření, předčítání pohádky Louskáček a Messy & Sensory Play na motivy příběhu a mnoho dalšího.
Praha 8, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše v Kobylisích

Kromě klasického betléma s dřevěnými figurkami je specialitou našeho kostela korálkový betlém.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Tenisová škola ESO Praha

Přivítáme každého, kdo se chce naučit hrát tenis tak, aby měl ze hry radost. Hlavní náplní tenisové školy je výuka tenisu dětí a mládeže. Každý pracovní den je celé odpoledne věnováno dětem. A to nejen po stránce tenisové, ale i kondiční se spoustou zábavy a her.
Praha 8, Praha

Studio KMM – kurzy kresby a malby v Praze

Výtvarný ateliér realistické kresby a malby pořádá večerní, víkendové a pobytové výtvarné kurzy kresby a malby, které jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v kreslení či malbě nebo se připravují na talentové zkoušky. Dále pořádáme kreativní tvořivé kurzy Paverpolu, enkaustiky a Fima.
Praha 8, Praha

Kobyliská střelnice na Praze 8

Národní kulturní památku Kobyliská střelnice najdete na území Prahy 8, mezi paneláky a ulicemi Žernosecká a Čumpelíkova, v obdélníkovém prostoru uzavřeném náspy. Postavena byla již v letech 1889 – 1891, kdy byl vystavěn rozsáhlý areál ke cvičným střelbám, který měřil po obvodu až pět kilometrů.
Praha 8, Praha

Plavecký bazén Ládví

Plavecký bazén se po dlouhých letech a náročné rekonstrukci opět otevřel veřejnosti. Na plavce tu čeká třicetimetrový bazén, pro děti je připraveno brouzdaliště a všichni si mohou zahrát pétanque, nebo se občerstvit v restauraci.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

A posto trattoria v Dolních Chabrech

Pravá italská kuchyně v pražských Dolních Chabrech, místo pro setkání celé rodiny, pracovní oběd nebo jen krátké posezení při šálku kávy. To vše nabízí restaurace A posto.
Praha 8, Praha

Forbidden Taste – první pop-up restaurace v Praze

Galerie, obchod, sklep nebo hangár. I na takovýchto místech se může konat jedinečný gastronomický zážitek. Forbidden Taste je první pop-up restaurace v Praze a lokalita, kde milovníci dobrého jídla zasednou ke stolům tentokrát, stejně jako menu, zůstanou utajeny až do posledního okamžiku.
Praha, Praha

Šnečí farma Praha – největší šnečí farma v Česku

Šnečí farma v Dolních Chabrech každý rok vyprodukuje 30 tun šneků. Ochutnat je můžete v restauraci přímo na farmě.
Praha 8, Praha

Tichá kavárna – pražská kavárna s neslyšící obsluhou

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, kde pracuje neslyšící obsluha. Kavárnu naleznete na Praze 8 – Kobylisích. Nabízí vám příjemné posezení v nekuřáckém a bezbariérovém prostředí, jehož součástí je také dětský koutek.
Praha 8, Praha