Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Noční nakupování v AFI Paláci se španělskou vášní
Společenské akce

Noční nakupování v AFI Paláci se španělskou vášní

Sychravé podzimní dny na Pardubicku již brzy osvěží oblíbená akce AFI Shopping Night, která se uskuteční v pátek 14. listopadu 2014 od 18 hodin až do půlnoci.

Sychravé podzimní dny na Pardubicku již brzy osvěží oblíbená akce AFI Shopping Night, která se uskuteční v pátek 14. listopadu 2014 od 18 hodin až do půlnoci. Návštěvníci budou mít příležitost k předvánočním nákupům ve více než stovce obchodů, které v tento večer poskytnou mimořádné slevy, ale také je pobaví módní přehlídky aktuálních kolekcí, dechberoucí show vzdušných akrobatů nebo provokativní hudba a tanec ve španělském stylu. Večerem provede známý moderátor a herec Tomáš Matonoha. Připravena je také tipovací soutěž o dovolenou ve Španělsku dle vlastního výběru.

Temperamentní Španělsko se v předvánočním čase přesune do AFI Paláce. Návštěvníci se mohou těšit na hudební a taneční vystoupení španělské kapely, ukázky flamenka a vystoupení Carmen, věštění osudu i na tradiční španělský nápoj sangria, který bude podáván v několika barech po celém AFI Paláci. Zájemci si mohou odnést na památku fotografii ve španělských rekvizitách nebo se nechat ozdobit malováním na obličej a tetováním.

AFI Shopping Night pořádáme již poněkolikáté. Je to mimořádně oblíbená akce. V době před Vánocemi využívá mnoho zákazníků slev, aby nakoupili první vánoční dárky pro své nejbližší. Díky atraktivnímu programu a nezvyklému času nakupování je to pro většinu návštěvníků jedinečný zážitek. Lidé si navíc mohou za své účtenky rovnou vyzvednout dárky v Dárkovém paláci, který je otevřen od 1. listopadu až do Vánoc.

I letos je pro mimopardubické zákazníky připravena speciální bezplatná kyvadlová doprava autobusy do Pardubic z Hradce Králové a Chrudimi.

Provozovatel

AFI Palác

Masarykovo náměstí 2799
530 02 Pardubice
Tel.:
+420 469 800 102
Email:
jana.michalcova@a...
WWW:
www.afi-palac.cz
GPS:
50,037069 15,768870
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Pardubicko
Město:
Pardubice
Tipy na výlet:
Pardubice a okolí
 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Flermarket Pardubice

Šikovné ruce ze všech koutů na jednom místě! Přes 70 rukodělných umělců.
Pardubice, Pardubický kraj

Představení Paměť jsme my – Silnice č. 19

Čtrnáct tanečnic, zpěv Ridiny Ahmedové naživo a tři skutečné příběhy, které je inspirovaly. Na výročí osvobození Osvětimi připomene Paměť národa spolu se studentkami konzervatoře romské oběti holocaustu.
Praha 1, Praha

Proč Kovy řešil dějiny?

Přijďte do Institutu Paměti národa na besedu s Karlem „Kovy“ Kovářem.
Pardubice, Pardubický kraj

Moje kořeny – jak si sestavit rodokmen

Přijďte do Institutu Paměti národa Pardubice na zajímavou besedu s Janem Matyskou.
Pardubice, Pardubický kraj

Venkovní hřiště pro děti v AFI Paláci

Prostorné dětské hřiště hýřící barvami se nyní nachází ve veřejně přístupném parku v zadním traktu AFI Paláce v Pardubicích. Je vybaveno skluzavkou, houpačkou, horolezeckou stěnou, počítadlem a dalšími prvky tak, aby si každý malý návštěvník užil co nejvíce zábavy a pohybu.
Pardubice, Pardubický kraj

Zimní stadion Pardubice – hokejové zápasy, veřejné bruslení a krasobruslení

Enteria arena je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením nejen k vysokému evropskému nadstandardu, ale je i plně srovnatelná s úrovní nejlepších hal v zámoří. Jedná se o domovský stadion hokejového klubu HC Dynamo.
Pardubice, Pardubický kraj

Úniková hra Hugo Koumes v Pardubicích

Úniková hra neboli escape game je dobrodružství v reálném čase a prostoru.
Pardubice, Pardubický kraj

Machoňova pasáž v Pardubicích

Machoňova pasáž byla postavena za první republiky v letech 1924 – 1925. Pasáž spojuje třídu Míru s Karlovinou a podle původního plánu na ni měla navázat tržnice s další pasáží. V roce 2013 prošla zásadní rekonstrukcí.
Pardubice, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Bonté Pardubice

Bonté znamená francouzský přívlastek vyjadřující "dobré". Přijďte se přesvědčit, že o dobré se zde snaží vším – vstřícným personálem, kuchyní vysokého standardu, nabídkou vín i tematickými akcemi.
Pardubice, Pardubický kraj

Restaurace U Lva

Menší rodinná restaurace, která se jako jedna z mála v Pardubicích může pyšnit tím, že klientům připravuje svá jídla a tematická degustační menu již více jak dvacet let.
Pardubice, Pardubický kraj

Šneci v peci

Nový podnik v centru Pardubic, který provoněl celou ulici Bratranců Veverkových, nabízí čerstvě pečené sladké šneky v mnoha příchutích a k nim nabízí výběrovou kávu.
Pardubice, Pardubický kraj

Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích

Malá nekuřácká restaurace v blízkosti centra Pardubic nabízí vybraná jídla z domácí i zahraniční kuchyně, široký nápojový a vinný lístek. V restauraci myslí také na nejmenší hosty, pro které je na zahrádce připraven dětský koutek.
Pardubice, Pardubický kraj