!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Virtuální noční běh pro Světlušku 2020 v Praze
Virtuální noční běh pro Světlušku 2020 v Praze
"> "> ">
20.10.
25.10.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Virtuální noční běh pro Světlušku 2020 v Praze

Kdy 20. říjen 2020 – 25. říjen 2020
Motto letošních Nočních běhů pro Světlušku, “Rosteš s každou překážkou, kterou překonáš!”, dalece předčilo svůj význam. Vaše zdraví je pro nás nejcennější a nejsme ochotni ho riskovat.
Současná epidemická situace nám bohužel neumožní zorganizovat Noční běhy pro Světlušku v Plzni, Olomouci a Praze, my ale přesto poběžíme. Registrace neuskutečněných běhů vám proměníme ve startovné Virtuálních běhů. Nepřijdete ani o své startovní balíčky, připraveno máme i hudební překvapení.

Jen díky vám a zakoupeným startovným můžeme nadále podporovat těžce zrakově postižené a nevidomé na jejich cestě k samostatnému životu. Za devět ročníků Nočních běhů pro Světlušku už to bylo 35 tisíc běžců a 15,7 mil. korun. Zároveň je pro nás vaše zdraví to nejdůležitější, proto se vzhledem k nově vyhlášeným protiepidemickým opatřením tři poslední běhy neuskuteční. My ale přesto poběžíme, a to díky Virtuálním běhům pro Světlušku. Vaše startovné v Plzni, Olomouci a Praze proměníme v online startovné. Až do 25. 10. budete moci běžet každý po vlastní ose, ale přes to společně. S čelovkou, s rodinou, kamarády, týmem, čtyřnohými parťáky...

A že nevíte, jak na to? Poradíme vám:
na emailovou adresu, kterou jste zadali při koupi startovného, dostanete unikátní kód. Ten použijte pro registraci zdarma na webu My tě porazíme … a rozběhejte Česko pro Světlušku! Kdykoliv a kdekoliv těšit se můžete na online startovní balíček, startovní číslo, diplom a medaili.  O vaše startovní balíčky s čelenkou nebo s čelovkou nepřijdete.

Startovní balíčky bude možné vyzvednout od 12. do 25. října v těchto prodejnách Rock Point:
Praha
  • Hannah, OC Letňany, Veselská 663, Praha 19900
  • Rock Point, Perštýn, Martinská 2, Praha 11000
  • Rock Point, OC Arkády Pankrác, Na Pankráci 86, Praha 14000

Startovní balíček s čelovkou nebo s čelenkou vám naši Hannah a Rock Point parťáci vydají oproti vstupence na Noční běh pro Světlušku 2020 v Plzni, Olomouci a Praze zakoupené přes GoOut.

Na každém Nočním běhu se vám snažíme zprostředkovat nejen sportovní, ale také hudební zážitek. Proto tomu ani na našich virtuálních bězích nebude jinak. 20. října od 18:00 se všem zaregistrovaným virtuálním běžcům odemkne na webu My tě porazíme stream. Od 18.10 hodin se budou virtuální běžci moci těšit na koncert Václava Noida Bárty, od 18.30 na vystoupení kapely Slza a v 19.30 hodin pak na odstartování samotného běhu. K odemknutím streamu bude potřeba zadat jen vaše startovní číslo. Po hudebním zážitku rychle nasaďte čelovku a proběhněte se s námi. Sice každý po vlastní ose, ale přesto spolu.

Moc jsem se těšil na “klasické běhy” a virtuálně se mi běžet nechce, co teď?
Vaše podpora je pro nás nesmírně důležitá, jen díky ní můžeme nadále podporovat těžce zrakově postižené. Uděláte nám proto velikou radost, pokud vaše startovné ponecháte Světlušce jako dar. Chápeme však, že je současná situace velice nepříjemná. Pokud budete chtít vrátit startovné na váš účet, ozvěte se, prosím, na behprosvetlusku@svetluska.net
Zobrazit více
Naposledy změněno: 11. 10. 2020