Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Night Run 2015 Ostrava
Sportovní akce

Night Run 2015 Ostrava

Po úspěšném roce 2014 kdy odstartovala nová série běžeckých závodů s názvem GP Batteries Night Run se pořádající agentura rozhodla pro nadcházející rok 2015 připravit ještě kvalitnější a dle slov ředitele závodu pana Tomáše Pavla větší a navštěvovanější akce na celém území České republiky.
Rozšířeno bude zázemí pro závodníky ale i samotná světelná show a startovací koridor. Jako již tradičně půjde o noční běh městem s takzvanými „čelovkami“ na tratích pět a deset kilometrů. U kratší trasy půjde opět o takzvaný Avon růžový běh na podporu boje proti rakovině ženského prsu. Na všech akcích bude kladen i velký důraz na doprovodný program, takže si na své příjdou i diváci a samozřejmě děti.

Pro letošek bude připravena vylepšená verze pamětního trika. Tentokrát se jedná o funkční materiál a samozřejmostí je i upravený a modernější potisk. Možná jste již zaregistrovali kreslené postavy běžců, kteří budou celý seriál doprovázet a to nejenom z vizuálů spojených s akcí ale i na jednotlivých místech konání závodu. Takže jmenují se Lucie, Alice, Filip a Adam a budou s vámi běhat Night Run a Avon běh v roce 2015. Od této čtveřice se vždy budete dozvídat praktické informace a zajímavosti z konkrétního míst konání závodu.

Nesmíme opomenout ani naše nejmenší a již dnes se můžeme těšit na RWE Kids Cup 2015 to znamená závody i pro ty nejmladší kategorie o krásné věcné ceny ale i pamětní medaili pro každého juniora co se zúčastní s názvem RWE Kids Cup.

Program akce

16:00 – 19:30 Registrace a prezentace závodníků
16:00 – 17:30 Registrace a prezentace dětí
18:00 – 18:30 Dětské závody RWE KIDS CUP
20:00 – 20:20 Řazení běžců na start
20:20 – 20:25 Rozprava k závodu
20:30 – 20:35 Start 10km NIGHT RUN OSTRAVA
20:35 – 20:40 Start 5km AVON BĚH OSTRAVA
21:40 – 21:50 Vyhlášení
21:50 – 22:00 Konec

Startovné zahrnuje:

Startovní číslo
Měřící čip na botu do tkaniček – jednorázový
Originální medaile NIGHT RUN pro každého v cíli
Organizace závodu v centru města
Funkční tubus NIGHT RUN (1000 přihlášených)
Funkční tubus AVON běh (500 přihlášených)
Startovní tašku s dárky od partnerů
Občerstvení na trati (minimálně na 5. kilometru) a v cíli – ISOSTAR
Bohaté občerstvení v cíli – ovoce/koláče/záviny/ISOSTAR/musli/kandované ovoce
Úschovnu zavazadel a šatna (18:00-22:00)
SMS s osobním výsledkem v cíli
Masáž v Alpa stanu – zdarma
Slevy u našich partnerů
Zdravotnícká službu
Diplom ke stažení s online výsledky
Možné foto v Nikon stánku
Výživové poradenství
Doprovodný program
EXPO městečko před startem

NN Night Run Ostrava

10.ročník – Memoriál Stanislava ŠPOKA.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Vyhlídkové kolo v Ostravě

Oblíbené vyhlídkové kolo bude stejně jako v minulých letech umístěno na Masarykově náměstí, jeho provozní doba bude od 26. 11. 2022 do 2. 1. 2023 vždy od 10:00 do 20:00 v soboty, neděle a ve svátky a od 12:00 do 20:00 ve všední dny.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Vánoční trhy Ostrava 2022

Letošní Ostravské Vánoce vás budou bavit. Provoz trhů od 26. listopadu 2021 do 2. ledna 2022 a některé stánky i atrakce zůstanou v provozu až do Tří králů. Těšit se můžete na desítky bodů kulturního i doprovodného programu, nechybí ani vyhlídkové kolo, vánoční kluziště, trhy, divadla i koncerty.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Festival Souznění 2022

Oblíbený festival se letos uskuteční 7. až 11. prosince, jeho „nadílka“ bude obzvláště pestrá.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ostravské muzeum

V historickém interiéru budovy Staré radnice na Masarykově náměstí v Ostravě se nachází stálá expozice Ostravského muzea. Expozice je rozdělena do tří celků, a to prezentace společenskovědných a přírodovědných sbírek, historie města a historie okolní přírody.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Vyhlídkový autobus Doubledecker v Ostravě

Nejen v Londýně jezdí po městě dvoupatrové autobusy. Takzvané doubledeckery brázdí od léta i Ostravu! Pro hlavní turistickou sezonu trvající až do konce září vznikla dokonce i speciální vyhlídková linka č. 88, jež spojuje dvě nejnavštěvovanější atraktivity města – Dolní Vítkovice a Zoo Ostrava.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Lenthai-thajské masáže v Ostravě

Trápí vás bolesti zad, krční a bederní páteře, ztuhlé a namožené svaly? Jste přepracovaní, ve stresu? Máme pro vás řešení. Choďte pravidelně na tradiční thajské masáže a ucítíte ten rozdíl. Pečovat o vás budou diplomované thajské masérky s mnoha certifikáty a dlouholetou zkušeností.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Absintový klub Les Ostrava

V ostravském undergroundovém Absintovém klubu Les, který vznikl v roce 2013, se už dlouhou dobu neholduje jen oblíbenému francouzskému destilátu. Dnes je z něj kulturní centrum pro širokou veřejnost.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Heiwa kafé – japonská kavárna

Česko-japonské kulturní centrum provozuje malou Japonskou kavárničku Heiwa kafé, ve které můžete ochutnat speciality přímo z Japonska. Originální čaj, japonská piva, pravé saké, spoustu sladkostí a jiných dobrot. Pochutnat si můžete i na kávě, kterou si dopřávají Japonci.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Prvorepubliková kavárna Elektra v Ostravě

Prvorepubliková kavárna Elektra je opět v provozu. Ke spokojenosti milovníků dobré kávy a dortíků přibylo několik pohodlných pohovek. Oblíbené jazzové večery zůstávají.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

HogoFogo Bistro

Tři kamarádi, majitelé, jsou tu vlastně jako dva kuchaři a barman. Tereza Ovšáková a Pavel Niedoba jsou v kuchyni, Petr Jonáš míchá drinky. Otevřeli, protože jim v Ostravě chybělo místo se skvělým jídlem.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Bistro Poke bo

Poke bowl je tradiční havajské jídlo a existuje mnoho způsobů, jak ho připravit...
Ostrava, Moravskoslezský kraj