Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Netradičně – tradičně – aneb jídlo jak jej neznáte v Trojanovicích
Perníkový rez s povidly, makovou penou podávaný s marinovanými švestkami
Gastronomické akce

Netradičně – tradičně – aneb jídlo jak jej neznáte v Trojanovicích

Gastronomická akce – naši kuchaři připravují tradiční jídla naprosto netradičním způsobem, přitom se snaží být v kontaktu z hosty a jsou připraveni odpovídat i na jejich všetečné otázky. Chceme tímto způsobem přiblížit gastronomii do našich domácností a zbavit návštěvníky obav z domácího vaření.
Připravili jsme pro vás další jídla s kolekce Netradičně – tradičně. Snažíme se tradiční jídla uvařit co nejpoctivěji, ale zároveň dle nejnovějších gastronomických trendů. Zároveň se snažíme jídla aranžovat na talíře naprosto netradičním způsobem. Jídla v těchto úpravách získávají nové dimenze jak vzhledové, tak i chuťové. Chtěli bychom naše hosty inspirovat a vrátit tyto jídla zpět na domácí stoly.

Jídla jsou připravována s místních surovin, bez použití jakýchkoliv konzervantů a podpůrných prostředků. Zároveň rovněž chceme lidem ukázat, že moderní, kvalitní a poctivá gastronomie nemusí být také vždy velice drahá a dostupná jen těm nejbohatším. Všechna jídla u nás dostanete za velice příjemné ceny a s plným komfortem!

Přijďte si posedět do příjemného prostředí nekuřácké restaurace, kde myslíme i na vaše děti, které si mohou pohrát v našem dětském koutku a v případě dobrého počasí i zařádit na našem lanovém centru, které je pro návštěvníky zdarma. Ochutnáte skvělá jídla a příjemnou obsluhu!

Pojď sem, dítě, uč se moudrým býti

Výstava mapuje historii a proměny základního školství na Frenštátsku od počátků do roku 2000.
Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj

VUS Ondráš – Cesta světla

Přijďte se vánočně naladit! Koncert orchestru lidových nástrojů a dívčího sboru s vánoční tematikou. Cesta světla je hudební cyklus, který vypráví příběh narození Ježíše Krista a současně nahlíží do atmosféry lidových Vánoc.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ladná Čeladná 2023

Pohodový festival stvořený pro rodiny s dětmi. Osmí ročník nabídne ostřílené kapely české hudební scény, mladé a talentované interprety a také bohatý program pro děti. To vše v příjemné atmosféře podhůří Beskyd.
Čeladná, Moravskoslezský kraj

Ledové sochy v Rožnově

Ledová galerie celoročně s teplotou -5°C. Letos témata "Co v srdci a na srdci". Obří plastika Poslední večeře Páně (5x3m) na téma obrazu od Leonarda da Vinci. 16 soch, tradiční Ledový trůn určený k osobním fotografiím.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Za historií z Trojanovic

Přijeďte poznat něco z beskydské historie i nádherné přírody! K nejnavštěvovanějším a turisticky nejzajímavějším místům ležících v katastru obce Trojanovice patří vrchol Radhoště (1129 m n. m.) s kaplí sv. Cyrila a Metoděje.
Trojanovice, Moravskoslezský kraj

Na výlet z Trojanovic za výhledy a vrcholy Beskyd

Trasa Pustevny – Čertův mlýn- Martiňák – Horní Bečva je nenáročná, dlouhá 14 km a celá vede po červené turistické značce.
Trojanovice, Moravskoslezský kraj

Horské lanové centrum Tarzanie – největší lanový park v ČR

Vydejte se na výlet do největšího lanového parku v ČR v Trojanovicích. Tarzanie je určená široké veřejnosti, dětem i dospělým, jednotlivcům i kolektivům. Při zdolávání trasy lanových překážek prověříte svou fyzickou i psychickou zdatnost.
Trojanovice, Moravskoslezský kraj

Pečení pro děti

Nechejte své děti zazářit a dejte jim příležitost ukázat co v sobě skrývají! Věřte, že budete sami překvapeni co máte doma za poklad.
Trojanovice, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Balita v Trojanovicích

Tradiční česká jídla v netradičních úpravách ochutnáte v restauraci, která byla založena již v roce 1627. Jídla si vychutnáte i proto, že se vaše děti budou bavit na dětském hřišti s trampolínou a v lanovém centru, které je zdarma. Navíc se tu čepuje pivo z místního pivovaru.
Trojanovice, Moravskoslezský kraj

Hotel Beskyd v Trojanovicích

Hotel Beskyd se nachází v malebné obci Trojanovice a nabízí ubytování s překrásným pohledem na panorama radhošťských Beskyd. Hotel je v provozu již od roku 1968. Hotelovým hostům nabízí ubytování se snídaní, polopenzí či plnou penzí.
Trojanovice, Moravskoslezský kraj

Stellplatz Beskydy Radhošťský rybník

Stellplatz Beskydy Radhošťský rybník se nachází v samotném centru Moravskoslezských Beskyd v malebné obci Trojanovice v nádherné přírodě – CHKO Beskydy, přímo pod úpatí hory Radhošť 1129 m.n.m.
Trojanovice, Moravskoslezský kraj

Chaty Sega v Trojanovicích – ubytování v krásném horském prostředí

Chaty Sega nabízí ubytování v srdci chráněné krajinné oblasti Beskydy – Valašsko v malebné podhorské obci Trojanovice. Ubytování je vhodné zejména pro rodinnou rekreaci, víkendové a ozdravné pobyty či firemní akce.
Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj