Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Netradičně – tradičně – aneb jídlo jak jej neznáte v Pivovarské restauraci Balita
Dýnová polévka s opecenými dýnovými semínky a dýnovým olejem
Gastronomické akce

Netradičně – tradičně – aneb jídlo jak jej neznáte v Pivovarské restauraci Balita

Gastronomická akce – naši kuchaři připravují tradiční jídla naprosto netradičním způsobem, přitom se snaží být v kontaktu z hosty a jsou připraveni odpovídat i na jejich všetečné otázky. Chceme tímto způsobem přiblížit gastronomii do našich domácností a zbavit návštěvníky obav z domácího vaření.
Připravili jsme pro vás další jídla s kolekce NETRADIČNĚ – TRADIČNĚ. Snažíme se tradiční jídla uvařit co nejpoctivěji, ale zároveň dle nejnovějších gastronomických trendů. Zároveň se snažíme jídla aranžovat na talíře naprosto netradičním způsobem. Jídla v těchto úpravách získávají nové dimenze jak vzhledové, tak i chuťové. Chtěli bychom naše hosty inspirovat a vrátit tyto jídla zpět na domácí stoly.

Jídla jsou připravována s místních surovin, bez použití jakýchkoliv konzervantů a podpůrných prostředků. Zároveň rovněž chceme lidem ukázat, že moderní, kvalitní a poctivá gastronomie nemusí být také vždy velice drahá a dostupná jen těm nejbohatším. Všechna jídla u nás dostanete za velice příjemné ceny a s plným komfortem!

Přijďte si posedět do příjemného prostředí nekuřácké pivovarské restaurace, kde myslíme i na vaše děti, které si mohou pohrát v našem dětském koutku. Můžete si k dobrým jídlům dát i pivo z našeho malého pivovaru a poté si zajít zdarma na exkurzi do pivovaru.

Provozovatel

Pivovarská restaurace Balita

Hutisko-Solanec 609
756 62 Hutisko-Solanec
Tel.:
+420 734 752 656
Tel.:
+420 730 899 211
Email:
hutisko@balita.cz
Email:
radek@senkyrik.eu
WWW:
www.balita.cz
GPS:
49,429781 18,218670
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ledové sochy v Rožnově

Ledová galerie celoročně s teplotou -5°C. Letos témata "Co v srdci a na srdci". Obří plastika Poslední večeře Páně (5x3m) na téma obrazu od Leonarda da Vinci. 16 soch, tradiční Ledový trůn určený k osobním fotografiím.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Mikulášský podvečer v Rožnově pod Radhoštěm

Zveme vás do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm k procházce Valašskou dědinou s mikulášskou nadílkou.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Vánoční jarmark ve Valašském muzeu v přírodě 2022

Sváteční atmosféru valašských vánočních zvyků prožijí návštěvníci v sobotu a v neděli 10. a 11. prosince 2022.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Živý betlém ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm

Čtvrtý adventní víkend bude v muzeu ve znamení předvánočního rozjímání. Těšit se můžete na lidovou hru o narození Ježíše podle Evangelia sv. Matouše.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Sněžnice – zimní aktivita jinak

Pojďte si zkusit jiný pohyb v tichu zasněžené krajiny bez omezení. Poznejte zimní Beskydy na netradiční sněžné výpravě!
Prostřední Bečva, Zlínský kraj

Jezdecký klub Valašsko

Jízda na koni v Prostřední Bečvě je určena pro všechny věkové kategorie, včetně dětí již od 3 let. Dále je zde k dispozici jezdecký klub, ustájení koní, krytá jezdecká hala s překážkovým materiálem nebo posezení v místním baru.
Prostřední Bečva, Zlínský kraj

Kostel sv. Zdislavy v Prostřední Bečvě

Prostřední Bečva byla v okolí jedna z mála vesnic, která neměla kostel. Kostel byl postaven v roce 2001 dle návrhu architekta Jana Kováře z Opavy.
Prostřední Bečva, Zlínský kraj

Přírodní koupací biotop Bečva

Koupací biotop Prostřední Bečva, ležící v Beskydech, je­ koupaliště, které nepotřebuje žádnou chemii. O čištění vody se stará speciální nádrž osázená vodními rostlinami.
Prostřední Bečva, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace a hotel Kyčera Prostřední Bečva

Relax Kyčera je bývalé rekreační středisko Tesly Rožnov ELEKTRON. Nachází se na jižním svahu Beskyd, na pravém horním toku řeky Bečvy. Nad námi se rozprostírají malebné kopce Bečovská Kyčera, poutní místo Radhošť s kaplí Cyrila a Metoděje.
Prostřední Bečva, Zlínský kraj

Hotel Sport Art Centrum v Beskydech – wellness a bazén s přírodou na dosah

Beskydský hotel Sport Art Centrum se nachází v malebné obci Prostřední Bečva. Je zasazen do nádherné krajiny Beskyd, plné lesů a luk a stojí na úpatí cyklostezky Bečva. Nabízí vnitřní bazén a wellness zázemí. Součástí resortu je také krytá hala. Milovníci tenisu a badmintonu si tak přijdou na své.
Dolní Bečva, Zlínský kraj

Koliba Valaška

Koliba Valaška, to je roubená dřevostavba nabízející jedinečné ubytování přímo v rekreačním centru Pustevny v Beskydech.
Horní Bečva, Zlínský kraj

Mobilheim kemp Rožnov pod Radhoštěm

Kemp mobilních domů v Rožnově pod Radhoštěm, leží nedaleko centra, tohoto lázeňského města, plného kultury a sportu. V malebné krajině kolem řeky Bečvy se nachází Valašské muzeum v přírodě, nedaleko jsou Pustevny a Radhošť.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj