Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Neposedný pochod 2015
Neposedný pochod
Akce pro děti

Neposedný pochod 2015

Zábavný pochod pro všechny, kteří neradi sedí doma. V cíli vás čeká prohlídka nového sousedského centra a nízkoprahového klubu, promítání fotek a videí, divadlo pro děti, hudební vystoupení, výtvarné dílny a občerstvení z hospůdky Sokol Jahodnice.
Informace k pochodu:
Registrace 9:30 – 10:00 ve startovních místech, v 10:00 se vyráží.

TRASA A (Černý Most – Jahodnice)
Délka 4,8 km
Startovní místo: Vybíralka 25 (prostranství před ZŠ)

TRASA B (Horní Počernice – Jahodnice)
Délka 8,3 km
Startovní místo: Úřad MČ Horní Počernice (u nádraží)

TRASA C (Újezd nad Lesy – Jahodnice)
Délka 9,7 km
Startovní místo: Multifukční hřiště a skatepark u ZŠ Polesná budova Staroklánovická

Každý registrovaný účastník pochodu obrží v cíli diplom.

Průsečníkem všech tras bude zámecký park v Dolních Počernicích, kde bude ve spolupráci s místním Dětským domovem probíhat žonglérský workshop. Účastníci si budou moci odpočinout, občerstvit se nebo využít toalety.

V sousedském centru bude bohatý program od 10:00 do 17:00 (divadlo pro děti, kapela, vystoupení klientů klubu HoPo, prohlídka klubu a centra, promítání fotek atd.)

 

Provozovatel

Neposeda

Baštýřská 67
198 00 Praha 14
Tel.:
+420 733 182 520
Email:
petrk@neposeda.org
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.faceb...
GPS:
50,087280 14,556684
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 14 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Inflagranti

Nenechte si ujít slavné melodie z klasiky, rocku i popu v úpravách pro elektrické smyčce v podání fantastického dámského tria Inflagranti!
Praha 14, Praha

Connexion Jazz koncert na Plechárně

Zveme na první opravdový Jazz na Plechárně. Je nám ctí představit Kapelu Connexión Jazz už 24.2.2023 od 20:00 hodin.
Praha 14, Praha

Bruslení na Černém Mostě

Nákupní centrum Černý Most zařizuje již tradičně venkovní kluziště pro veřejnost. Díky osvětlení kluziště si zde můžete užívat i ve večerních hodinách. K dispozici je také teplé občerstvení.
Praha, Praha

Bloudíme, hledáme, poklad ten najdeme!

Tentokrát mluvící kocour Vilík a jeho kamarádka stojí před složitým úkolem: jak otevřít záhadný kufr, který byl ukrytý na půdě. Potřebují k tomu pomoc dětí, které luští rébusy, odpovídají na hádanky a plní různé úkoly. Každý úspěch odhalí další nápovědu k otevření kufru.
Praha 10, Praha

Aktivity v okolí

Zámek Hostavice

Nejcennější památkou Hostavic je zámek uprostřed zámeckého parku, poměrně novodobá stavba z 19. století. Hostavice jsou pražskou čtvrtí položenou uprostřed přírody, nachází se přímo na okraji přírodního parku Klánovice – Čihadla.
Praha 14, Praha

Paintball a čtyřkolky Praha-Štěrboholy

Vyzkoušej si, co pod tvým vedením tvůj tým dokáže, nebo se připoj s přáteli do týmu a zapiš se jako vítěz. Čekají vás průjezdy vodou a blátem, výjezdy, sjezdy, průjezd motokrosovou dráhou, zkrátka uměle vytvořený drsný terén.
Praha, Praha

Rozhledna Doubravka XIV na Černém Mostě

Unikátní 23,5 metru vysokou vyhlídkovou věž v přírodním parku Čihadla na Praze 14 navrhl architekt Martin Rajniš. Stavbu tvoří tři masivní nohy z ohýbaného akátového dřeva. K jejímu vrcholu s podestou ve výšce 20 metrů vede 98 schodů. Vrchol rozhledny zdobí tři a půl metru vysoká korouhev.
Praha 14, Praha

Kostel sv. Bartoloměje v Praze-Kyjích

Kostel sv. Bartoloměje v Kyjích byl založen pražským biskupem Janem II. a vysvěcen po roce 1227.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Svornost v Praze – Počernicích

Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny a v blízkosti Jižní spojky. Nabízí rodinné, klidné prostředí za velice příznivé ceny. Hotel má 20 pokojů a 50 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu, lednicí, fénem.
Praha 14, Praha

Panský Dvůr Dolní Počernice

Rodinné odpoledne, výlet na kole nebo odpočinek s přáteli a prohlídka pivovaru? V Panském Dvoře s vlastním pivovarem jsou vítáni všichni, kdo mají rádi dobré jídlo a pití (zejména milovníci pivních speciálů), stejně jako cyklisté, milovníci wellness a děti, pro které je zde mnoho aktivit.
Praha 9, Praha

Penzion Český statek

Pension s rodinnou atmosférou v Praze – Dolních Počernicích, 300 metrů od golfového hřiště GRBB, se snadnou dopravou do centra Prahy.
Praha 9, Praha

Camping Sokol Praha – kemp u Počernického rybníka

Camping Sokol Praha se nachází v přírodě a zároveň blízko centra Prahy. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro seniory, kteří chtějí zůstat na dovolené v kontaktu s přírodou, a přitom být během několika desítek minut v centru metropole.
Praha 9, Praha