Úvod > Kalendář akcí > Neon Run 2020

Neon Run 2020

Kdy 29. srpen 2020 Sportovní akce
Neon Run je divoký a šílený neonový zážitek! Tato akce není tak moc o rychlosti, ale spíše o zážitkovém běhu skrz různé neuvěřitelné neonové zóny.
Při běhu vás obklopí noc plná jasných světel a neonových barev. Můžete se i zkrášlit barvami na tělo, které se pod UV černým světlem úžasně rozzáří. Tyto barvy jsou součástí Super kit balíčku. Tato akce je celá o lidech různých rychlostí,věků a národností. Stačí překročit startovní čáru a vyběhnout do noci plné neonových světel. Přijďte takoví, jací jste! Vezměte i rodinu, přátele a vytvořte si společné vzpomínky. Tento pětikilometrový běh, vám jednoduše vyrazí dech!

Jak to funguje?
Neočekávejte klasický pětikilometrový běh po silnici. Budete probíhat zónami plnými neonově zářících světel, které podpoří váš zážitek po celé délce trati. Budete míjet nasvícené památky a krásné instalace v parku, které vás ohromí. V areálu budete mít šanci si zatančit, spřátelit se, fotit a to nejdůležitější – bavit se! V cíli na vás čekají pak organizátoři s krásnými pamětními medailemi. Po občerstvení si můžete jít vychutnat k podiu pořádnou taneční after party.

Co je to startovní neonová zóna?
Neonová startovní zóna je oblast, kde se sejdete pod neonově svítícími oblouky. Kde na vás budou vyzařovat různá neonová světla za zvuku hudby! Také zde na vás čekají cvičitelé, kteří vás rozproudí a rozehřejí rozcvičkou.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 3. 2020