Úvod > Kalendář akcí > Nenapsané příběhy - moderní umění v unikátních prostorách staré sklárny
Nenapsané příběhy - moderní umění v unikátních prostorách staré sklárny
"> "> "> "> "> "> "> ">
1.8.
30.8.
+ Přidat foto

Nenapsané příběhy - moderní umění v unikátních prostorách staré sklárny

Kdy 1. srpen 2020 13:00 - 30. srpen 2020 17:00 Výstavy
V industriálních prostorách sklárny Tasice Michaela Bartoňová vystavuje akryly, jemné akvarely dokreslené směšnými nebo absurdními postavami, které rozpitým skvrnám dodávají příběhy. Ty si ovšem musí divák sám domyslet...
NENAPSANÉ PŘÍBĚHY - to je název výstavy, na které výtvarnice Michaela Bartoňová (www.michaelabartonova.cz) představí své akryly, akvarely, loutky a objekty i digitální umění.

V industriálních prostorách sklárny Tasice bude Michaela Bartoňová vystavovat akryly, jemné akvarely dokreslené směšnými nebo absurdními postavami, které rozpitým skvrnám dodávají příběhy. Ty si ovšem musí divák sám domyslet...

Téma mnohých obrazů jsou stromy o nichž autorka vytvořila divadelní představení Jak spolu stromy mluví.  Na stejné téma bude během výstavy uspořádaná přednáška pro děti od 3 let pod ohromným kaštanem uprostřed sklárny.

Digitální umění a objekty, loutky, které budou rozmístěné v objektech sklárny  také navazují na autorčinu divadelní práci, protože na scéně živě maluje na iPadu a vznikají stále nové a nové pomíjivé obrazy. Některé zachycené budou k vidění na výstavě.

Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 1.8.2020 ve 13:00.

Workshop Jak spolu stromy mluví - autorčina živá malba s příběhem o stromech pro rodiče a děti se uskuteční 1.8., 15.8. a 30.8. vždy v 15:00.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 7. 2020