Komedie, inspirovaná skutečnou událostí, s Radkem Holubem a Alenou Mihulovou v hlavních rolích
Jedinečná komedie, na jakou se nedá zapomenout. Je totiž inspirovaná skutečnou událostí, která svého času obletěla svět. Je skutečně vtipné, jak neuvěřitelné okolnosti nám kolikrát mohou změnit život.
Bývalý účetní Bernard vede klidný, předvídatelný život sám ve svém bytě, kde nic není ponecháno náhodě a vše v něm má své pevné místo. A tak mu to vyhovuje. Potrpí si na pravidla a čísla, má spočítané vše od sušenek po role toaletního papíru. Bernardovu nevzrušivou každodennost zpestřují jen občasné návštěvy syna a pravidelná sezení u terapeutky.
Ale pak přijde osudný den, který Bernardovu poklidnou domácnost obrátí vzhůru nohama. A jeho život už nikdy nebude stejný.
Vtipnými situacemi i dialogy nabitá komedie dokáže pořádně překvapit a současně dojmout. K tomu potvrzuje známou pravdu, že ty nejlepší příběhy píše život sám…!
Alena Mihulová a Radek Holub se scházejí na našem jevišti 30 let po svém výjimečném hereckém setkání ve slavném filmu Karla Kachyni Kráva.
Herecké obsazení:
Radek Holub
Alena Mihulová
Petr Buchta
Barbora Mošnová
Vstupenky
Zažijte nezapomenutelnou komedii Nejsem cvok s Holubem a Mihulovou. Skutečný příběh, humor i emoce – jedinečný kulturní zážitek v Praze.
Hlavní role hrají Radek Holub a Alena Mihulová.
Komedie je inspirována skutečnou událostí, která svého času obletěla svět.
Děj vypráví o Bernardovi, bývalém účetním, jehož klidný a předvídatelný život naruší osudná událost, která mu vše obrátí vzhůru nohama.
Jedná se o jedinečnou a vtipnou komedii.
Návštěvníky čekají vtipné situace, překvapivé i dojemné momenty a skvělé dialogy.
V obsazení najdete také Petra Buchtu a Barboru Mošnovou.
Představení ukazuje, jak neuvěřitelné okolnosti mohou změnit život a že ty nejlepší příběhy píše sám život.
Scházejí se 30 let po společném účinkování ve slavném filmu Karla Kachyni Kráva.
Otázky a odpovědi jsou automaticky sestaveny z obsahu této stránky.
Certifikace a další informace