Úvod > Kalendář akcí > Monkey´s Gym - Nejlepší dětská narozeninová party? V tělocvičně!
Nejlepší dětská narozeninová party? V tělocvičně!
"> Nejlepší dětská narozeninová party? V tělocvičně!
1.11.
30.11.
+ Přidat foto

Monkey´s Gym - Nejlepší dětská narozeninová party? V tělocvičně!

Kdy 1. listopad 2019 - 30. listopad 2019 Akce pro děti
Restaurace a kavárny se předhánějí v nabídkách dětských koutků a prostor pro narozeninové oslavy. Ale není už to válení v hromadách míčků a ježdění po skluzavce trochu nuda? Mnohem větší zábavu – i tolik potřebný pohyb – dětem dopřejete, když je pozvete do „opičí“ tělocvičny Monkey’s Gym.
Oslava narozenin v tělocvičnách Monkey’s Gym je skvělou volbou hlavně pro předškoláky a děti mladšího školního věku. Je to místo šité na míru dětem, kde je komfortní a moderní prostor vybaven nářadím určeným přímo pro ně – nechybí tady gymnastické kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezecká stěna… Vše je samozřejmě krásně barevné a hlavně bezpečné. Takové místo děti stoprocentně nadchne. A jak taková sportovní narozeninová party probíhá?

Prostory v tělocvičnách Monkey’s Gym jsou na dvě hodiny rezervovány pouze pro oslavence a jeho kamarády, přičemž maximální počet dětských návštěvníků je 15. Pokud se ovšem zábava hodně „rozjede“, je možné ji ještě o hodinku prodloužit… Každá narozeninová party se pak skládá ze dvou programových částí. Děti se nejprve hodinu vydovádí při sportovních hrách a cvičení na nářadí, samozřejmě za dohledu a vedení zkušených lektorů, kteří všechny aktivity přizpůsobí věku, dovednostem a počtu návštěvníků. Po cvičení přichází na řadu samotná oslava – předání rozsvíceného dortu, rozbalování dárků, občerstvení a volná zábava – tedy hraní s kamarády.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 10. 2019