Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Nedělní Live Jazz Brunch v Chateau Trnová
Chateau Trnová
Gastronomické akce

Nedělní Live Jazz Brunch v Chateau Trnová

Odtrhněte se od stresu velkoměsta. Žijte život naplno. Buďte bezstarostní a nechte se unášet zámeckou atmosférou plnou pohostinnosti, přirozenosti a rodinné pohody.
Chateau Trnová, malebný zámeček ze 17. století nacházející se pouhých 20 kilometrů od Prahy, který koupila a zrekonstruovala česko-dánská rodina Hansenovi, nabízí svým hostům  pravé dánské hygge a českou domácí pohodu. Od roku 2021 funguje jako malý butikový hotel, prvotřídní wellness s vířivkou na střeše a také jako restaurace.

Nyní chystají nedělní Live Jazz Brunche. Brunch se koná v neděli 9. října od 12.00 do 15:00. Hosté se mohou těšit na jazzovou skupinu Yasutoma Suzukiho a na zámecké pohoštění, které zahrnuje neomezenou konzumaci pokrmů, prosecca, vína, pivoa a nealkoholických nápojů. O menu se postará tamní šéfkuchař, rodák z italské Sieny Emauele Mugnaini. 

O hudbu se postará seskupení v Praze žijícího japonského zpěváka Yasutoma Suzukiho. Repertoár tvoří většinou swingové a latinskoamerické standardy známé z nahrávek velikánů této hudby jako byli či jsou Frank Sinatra, Tony Bennett a mnozí další.
 

Provozovatel

Chateau Trnová

Trnová 1
252 10 Trnová
Tel.:
+420 737 829 086
Email:
lenka@saurusmedia.cz
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
chateautrnova.cz
GPS:
49,915437 14,357717
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Brdy a okolí
Tipy na výlet:
Trnová a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Parkour třetího věku

Srdečně vás zveme na seminář ke kurzu Parkour třetího věku v úterý 6.12. od 9:30 hodin do Jojo Gymu.
Dobřichovice, Středočeský kraj

Velká cesta Norskem

Zveme vás na vyprávění s promítáním Velká cesta Norskem – lezení, cestování, objevování s teenagery.
Dobřichovice, Středočeský kraj

Vy mně taky

KKC Koruna srdečně zve na divadelní soubor Gaudium na představení Vy mně taky – podvečer s verši Jiřího Žáčka, které se uskuteční ve Fajnové kavárně.
Praha 16, Praha

Mníšecké trhy – Najíme se

Zveme vás do krásného Mníšku pod Brdy na oblíbené trhy a sousedský festival dobrého jídla a pití. Akce se koná v centru městečka na louce v předzámčí. Můžete si nejen nakoupit kvalitní a poctivé dobroty, ale dát si i něco dobrého k jídlu či pití.
Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Aktivity v okolí

Výuka a vyjížďky na koních v okolí Trnové

Chcete relaxovat, odpočinout si a vše spojit s krásnou přírodou? V Trnové si užijete jízdu brdskými lesy, po polích, loukách, kde uslyšíte jen zpěv ptáků a klapot koňských kopyt. Provázet vás budou zkušení a ochotní instruktoři s dlouholetou praxí a dokonalou znalostí okolních terénů.
Trnová, Středočeský kraj

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Asi 4 km jižně od pražské Zbraslavi je k mání pohodlné koupání v přehradě na Vltavě. Koupaliště je součástí vybaveného rekreačního areálu, a najdete zde i malý bazén na osvěžení.
Vrané nad Vltavou, Středočeský kraj

Hoverboard – adrenalin na vodě ve Vraném nad Vltavou

Snowboard, surf nebo wakeboard už v ČR zdomácněl, ale znáte hoverboard, díky kterému můžete létat nad vodou ve vzduchu? Pokud si říkáte, zda je to vůbec možné, tak ve Vraném nad Vltavou ano! Přijďte si zalétat na bláznivém prkně – hoverboard je tady!
Vrané nad Vltavou, Středočeský kraj

FarmUp – odpočinek na farmě

FarmUp je unikátní zážitek a útěk z uspěchaných měst, kanceláří a přecpaných silnic. Je to den strávený na farmě mezi zvířaty uprostřed malebné venkovské krajiny. Den plný zážitků, nových poznatků, pohody a exkluzivní kuchyně z čerstvých farmářských produktů v režii šéfkuchaře Scotta van Wagenena.
Klínec, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Chateau Trnová – Hotel & Restaurant

Dopřejte sobě a svému partnerovi luxus v podobě pobytu s wellness v Chateau Trnová.
Trnová, Středočeský kraj

Restaurace Chateau Trnová

Těšíme se na vás v naší restauraci. Kromě skvělého a la carte menu vám budeme pravidelně nabízet také degustační menu s vinným párováním. V létě se můžete těšit na zámecká grilování a celoročně plánujeme víkendové brunche.
Trnová, Středočeský kraj

Cukrárna a pekárna Stáňa – po stopách cukráře Myšáka

Rodinná pekárna a cukrárna Stanislavy Kortánové nabízí pochoutky vyrobené na základě zkušeností, které získala majitelka Stanislavy Kortánová na základě spolupráce s velkým cukrářským mistrem Františkem Myšákem, zakladatelem slavné cukrárny ve Vodičkově ulici v Praze.
Jíloviště, Středočeský kraj

Lávka Park Skochovice

Lávka Park Skochovice se nachází u přehradního jezera ve Vraném nad Vltavou, 5 km jižně od Prahy. Můžete se zde ubytovat jak v ubytovacím zařízení hotelového typu, tak v kempu. Milovníci sportu si zde užijí tenis, beach volleyball nebo Flyboarding.
Vrané nad Vltavou, Středočeský kraj