!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > (Ne)prodejné manželky - zrušeno
Hudební a divadelní akce

(Ne)prodejné manželky - zrušeno

Kdy 24. říjen 2020 19:30 - 21:30
Manželky jsou naše jistota! A tato komedie je odhalí! Představení sehraje Divadlo - TJ Sokol Roprachtice. K dispozici bude také příjemné posezení a bohaté občerstvení v přilehlé restauraci.
Dvojice provinčních obchodníků, Norman a Stanley, se chystá prodat svoji autodopravu švédským zájemcům, kteří si pro oživení obchodního jednání přejí dvě dívky z eskort servisu. A tak se i stane. Nečekaně se ale v apartmá objeví manželky obchodníků, Hilda a Rose, úzkoprsé dámičky z maloměsta, které jsou zvyklé snadno utrácet za drahou konfekci z těžce vydělaných peněz svých manželů. Než manželky stačí odejít, dorazí i švédští obchodníci Kurt a Sven a spořádané dámy považují za luxusní prostitutky... Autoři nikoho nešetří, z jedné i z druhé strany pohlavkují ušláplé anglické obchodníky i jejich povýšené manželky, které mluví „tou správnou BBC angličtinou", a zkušeně si nechávají prostor pro závěrečnou ironickou tečku. Vkusná a zároveň velmi vtipná komedie, která se odehrává v luxusním pokoji Grand Hotelu v Londýně.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 10. 2020