Úvod > Kalendář akcí > Nazareth: 50th Anniversary Tour ve Fóru Karlín
Hudební a divadelní akce

Nazareth: 50th Anniversary Tour ve Fóru Karlín

  • 30. září 2021
Legendární kapela Nazareth představí nové album v rámci výročního turné! Nové, již 24. studiové album Nazareth, podle zakladatele kapely Petea Agnewa, „garantovaně donutí vás vyskočit z vlastních ponožek“.
Album s pořádným názvem „Tattooed On My Brain“ obsahuje čertův tucet písní napsaných samotnou kapelou. CD vyšlo na podzim 2018, a Nazareth se vydají na výroční turné na jeho podporu, v rámci kterého se plánují koncerty i v Česku.

Od založení kapely v roce 1968, většina jejích alb se stála nesmrtelnou klasikou rocku. Vydané během jejich zlaté éry alba „Razamanaz“ (1973), „Loud’n’proud“ (1973), “Rampant”(1974), “Hair Of The Dog”(1975) a “Close Enough For Rock’n’Roll”(1976) jsou opravdovými mistrovskými díly hard-rocku, které dostaly víc jak 50 zlatých a platinových ocenění, a balada „Love Hurts“ pořád zůstává lídrem playlistů rádií po celém světě. Ale Nazareth se neplánuje zastavovat na tom, čeho už dosáhla: představená radiím vypalovačka „Pole to Pole“ potvrzuje jejich oznámení, že album je „jedním z nejlepších v historii kapely“.

Nadcházející koncerty se stanou opravdovým dárkem pro fanoušky na oslavě výročí veliké kapely!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021