Úvod > Kalendář akcí > Výstava uměleckých fotografií Prague Fear House

Výstava uměleckých fotografií Prague Fear House

Kdy 14. květen 2019 - 25. květen 2019 Výstavy
Spolupráce jedinečného konceptu hororového domu Prague Fear House a světově uznávaného fotografa Gorana Tacevski trvá již od otevření tohoto domu hrůzy v roce 2017. Nyní společně pořádají výstavu, která představí umělecké pojetí Prague Fear House v díle Gorana Tacevski.
Od 14. do 25. května máte skvělou příležitost zdarma navštívit netradiční výstavu v centru Prahy. Výstava vás vtáhne do domu hrůzy a mezi jeho strašidelné postavy, které v podání fotografa Gorana Tacevski vypadají jako živé. Provede vás historií Prague Fear House od jeho otevření do současnosti. Část výstavy na vás bude čekat v Ateliéru FotoŠkoda ve Vodičkově ulici. Pro druhou, strašidelnější část výstavy, budete muset navštívit samotný Prague Fear House, který se nachází naproti ateliéru. Díky plně vybavenému baru Prague Fear House si k ní budete moci nabídnout i kvalitní koktejl či si projít prostory tohoto opravdu strašidelného domu.

Umělec mokedonsko, chorvatsko, řecko, italského původu, Goran Tacevski, nafotil opravdu netradiční fotografie v různých prostředích, které svým realistickým pojetím opravdu nahánějí hrůzu. Není to však příliš překvapující, Goranova tvorba byla zařazena mezi 200 nejlepších na světě podle uznávaného časopisu reklamních profesionálů Lürzer’s Archive.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 5. 2019