!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Návštěvnická karta Berounska
Návštěvnická karta Berounska
"> Návštěvnická karta Berounska
6.7.
31.12.
+ Přidat foto
Společenské akce

Návštěvnická karta Berounska

Kdy 6. červenec 2020 – 31. prosinec 2020
Balíček slev a výhod pro každého nabídne Návštěvnická karta Berounska všem, kteří tam zavítají na výlet či dovolenou.
Berounsko je nádhernou destinací ve středních Čechách, která proslula turistickými cíli, jako jsou hrady Karlštejn a Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Hamousův statek, lom Velká Amerika, Skryjská jezírka či poutní místa Tetín a Svatý Jan pod Skalou. Spousta dalších míst však zůstává neobjevena. A tak tu na Vás čeká romantické říční údolí Berounky, krásná příroda, řada rozhleden a vyhlídek, rozmanité památky, půvabné vesničky, živé tradice, dochovaná lidová architektura a mnohem více! U nás si tak na své přijdou milovníci historie, sportovci toužící po aktivním odpočinku, cyklisté a vodáci, příznivci pěší turistiky, labužníci hledající gastro zážitky, rodiny s dětmi a všichni ti, kteří touží objevovat krásy naší země. Vždyť doma je přece nejlépe.

Kartu  se vší pečlivostí připravila destinační agentura Berounsko a její držitelé v ní naleznou pestrou škálu volnočasových aktivit, jak z oblasti kultury, tak z oblasti sportu. Gurmány zajisté potěší zajímavá gastronomická nabídka a pro ty, kteří by chtěli na Berounsko zavítat znovu, jsou připraveny slevy na ubytování. Celkově karta může nabídnout 28 slev a výhod, řádově přináší úsporu několik stovek korun.

Kartu lze získat ve vybraných ubytovacích zařízeních k pobytu zdarma. Jednodenní výletníci či místní obyvatelé mohou kartu zakoupit na distribučních místech za 49 Kč.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Black Dog

Black Dog

Beroun, Střední Čechy
Hotel Maxim v Berouně

Hotel Maxim v Berouně

Beroun, Střední Čechy
Hotel Grand Beroun

Hotel Grand Beroun

Beroun, Střední Čechy
Berounský medvěd znovu ožil

Berounský medvěd znovu ožil

Beroun, Střední Čechy