!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Natáčecí ateliér – Ať žijí duchové v Pelhřimově
Natáčecí ateliér – Ať žijí duchové v Pelhřimově
">
3.4.
31.12.
+ Přidat foto
Výstavy

Natáčecí ateliér – Ať žijí duchové v Pelhřimově

Kdy 3. duben 2019 – 31. prosinec 2020
Kdo by neznal "Jouzu" z filmu "Ať žijí duchové" nebo třeba "Cibulku a šest medvědů". Ano řeč je o Lubomírovi Lipském, který společně s bratrem Oldřichem Lipským, jsou nejznámějšími rodáky města rekordů - Pelhřimova.
Zde byly do stávajícího MÚZYa, které přibližuje slavný pelhřimovský umělecký rod, nainstalovány nové exponáty – kromě jiného například listina o udělení titulu zasloužilý umělec Lubomíru Lipskému. Možná největším lákadlem ale je Natáčecí ateliér – Ať žijí duchové, který byl nově otevřen v poslední dosud nepřístupné části.

Na jedné straně této místnosti je v životní velikosti filmový štáb Oldřicha Lipského, druhé straně vévodí fotografie hradu Krakovec, kde se uvedený film natáčel. Kromě toho se tu nachází spousta rekvizit, které si mohou zájemci uspořádat podle svých představ. Mají tak možnost se stát součástí filmu a pořídit si na památku fotografie, které budou následně ke stažení
Zobrazit více
Naposledy změněno: 28. 7. 2020
12.3.
Sto zvířat: koncert v Humpolci

Sto zvířat: koncert v Humpolci

Humpolec, Vysočina
19.2.
Radůza

Radůza

Humpolec, Vysočina
25.6.
26.6.
Jatka Fest 2021

Jatka Fest 2021

Pacov, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí