ÚvodKalendář akcíAkce pro dětiNábor a zápis do lezeckého klubu LK Boulder z.s.
Lezecký klub LK Boulder z.s.
Akce pro děti

Nábor a zápis do lezeckého klubu LK Boulder z.s.

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Liberecký kraj nebo navštivte Akce pro děti v celé ČR.
Přijďte se seznámit s naším lezeckým klubem, našimi kvalifikovanými trenéry a oblíbeným sportem – lezením. Připravili jsme si pro vaše děti pestrý program na naší domácí lezecké stěně – Boulder Pointu v libereckých Ruprechticích.
LK Boulder z.s. je sportovní lezecký oddíl pro děti, mládež i dospělé v Liberci.

Klub nabízí pravidelnou sportovní činnost pro děti od 6 let a mládež. Vedle toho se zábavnou formou věnujeme už velmi malým dětem od 3 let s cílem podněcovat v nich lásku k pohybu již od toho nejútlejšího věku.

Specializujeme se na sportovní výchovu mládeže a přípravu na nový olympijský sport – sportovní lezení. To zaznamenává svůj rozkvět a boom především díky úspěchům lezce Adama Ondry, včetně jeho velmi sledované účasti na Letních olympijských hrách v Tokiu 2022.

LK Boulder z.s. je registrován pod Český horolezecký svaz (národní federace). V rámci ČHS jsme zařazeni jako Sportovní klub mládeže se statutem SpS. Podílíme se na utváření metodiky Sportovních klubů pro celou ČR.

Jednou z našich priorit je ctění individuality jedince, bez plošného tlaku na výkon. Naopak s ohledem na radost z pohybu a přátelskou atmosféru v první řadě. To znamená, že respektujeme přání dětí a jejich rodičů mít lezení jen jako volnočasovou aktivitu, "sportovní kroužek", naopak nadšené a talentované děti a junioři se mohou pod hlavičkou klubu LK Boulder z.s. věnovat svému oblíbenému sportu na profesionální úrovni.

V rámci LK Boulder z.s. se nesoustředíme pouze na sportovní stránku věci, ale chceme u dětí budovat i určité morální hodnoty: smysl pro fair play, smysl pro spravedlnost, týmovost, smysl pro etiku ve sportu. Jsme si vědomi toho, že při sportu mezi dětmi mnohdy vznikají přátelství na celý život. A protože je lezení i
outdoorovou aktivitou, snažíme se v dětech budovat také vztah k přírodě a učit je vlídnému chování k životnímu prostředí a – často chráněnému – prostředí skal, kam s nimi pravidelně vyrážíme.

Velký důraz klademe na spolupráci s rodiči tak, abychom pochopili osobnost dítěte a mohli sport individualizovat. V našem pojetí sport bourá a překračuje bariéry osobnostních možností a schopností a my se snažíme ukazovat rovnou příležitost pro všechny. Proto mohou být našimi platnými členy také děti se specifickými
poruchami či drobným handicapem.

Pravidelné sportování v rámci klubu a výchovu dětí a mládeže vnímáme také jako prevenci patologických jevu (např. různé závislosti, duševní problémy, …) i jako prevenci nadváhy a obezity, jejíž výskyt v dětské populaci strmě roste.

V uplynulé sezóně se našim svěřencům podařilo dosáhnout výrazných úspěchů a čelních umístění v rámci Českého poháru, závodů 2. a 3. ligy, a to jak v boulderingu, tak v lezení na obtížnost. Z MČR v lezení na obtížnost si naši svěřenci odvezli 3 cenné kovy.

Činností spolku je také pořádání vlastních sportovních akcí, závodů a soutěží – a to jak pro děti a mládež, tak pro dospělé.

Pravidelně pořádáme také lezecké příměstské tábory, soustředění a další akce.

Provozovatel

LK Boulder z.s.

Rychtářská 1183/8a
460 14 Liberec
Tel.:
+420 723 783 759
Email:
lkboulder@lkbould...
Email:
eva.frysarova@lkb...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
www.boulderpoint.cz
GPS:
50,783193 15,064795
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
Tipy na výlet:
Liberec a okolí
 

Cena

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Příměstský taneční tábor Mix Dance na téma Coco

Příměstský tábor pro všechny děti, které baví tanec. Od 5 do 17 let. Tábor probíhá každý den v době od 8 do 16 hodin, ve čtvrtek do 18 hodin.
Liberec, Liberecký kraj

Příměstský tábor angličtina hrou

Letní tábor s výukou anglického jazyka vhodný pro všechny děti s chutí naučit se anglický jazyk. Každý den od 8 do 16 hodin.
Liberec, Liberecký kraj

Příměstský sportovní tábor pro děti

Tábor pro všechny děti, které baví pohybové hry, zdolávání překážek a hry s míčem.
Liberec, Liberecký kraj

Tábor s výlety do okolí Liberce – Lovci zážitků

Tábor pro všechny zvídavé aktivní děti, které rády chodí na výlety.
Liberec, Liberecký kraj

Trabantem kolem světa

Celotáborová hra na motivy cestovatelského dokumentu Dana Pribáně.
Liberec, Liberecký kraj

Příměstský tábor – Bludiště

„Kdo nezabloudí v Bludišti, ten se ani ve světě neztratí.“ Zažij na vlastní kůži, jaké je to vyhrát zlatého bludišťáka! Potřebovat k tomu budeš odvahu, fantazii, vědomosti, ale i kus štěstí…".
Liberec, Liberecký kraj

Holčičiny

V průběhu týdne se dívky věnují tanci, vaření, pečení, tvořivým a rukodělným aktivitám. Činnosti jsou doplněny hrami, soutěžemi v týmech.
Liberec, Liberecký kraj

Příměstský tábor – Asterix a Obelix

Dva nerozluční hrdinové, kteří se proslavili svými dobrodružstvími v Gálii. Při jejich výpravách s nimi není lehké udržet krok, ale jedno je jisté: vždy zůstanou oddáni svému keltskému původu a svým přátelům.
Liberec, Liberecký kraj

Boulder Point Liberec

Jsme největší boulderingové centrum v Libereckém kraji. Stěna je vhodná pro rodiny s dětmi, začátečníky i pokročilé. Po tréninku můžete posedět na baru, v našem obchodě si můžete pořídit potřebné vybavení.
Liberec, Liberecký kraj

Ladění těla

V lekcích cvičení používám to nejlepší z Pilates, Spiraldynamik, Feldenkraisovy metody, medical joga a také se do všech lekcí promítají znalosti ze Školy pánevního dna.
Liberec, Liberecký kraj

Ruprechtický reprezentační dům v Liberci

Reprezentativní dům byl postaven na nároží východní strany Náměstí Míru v Liberci-Ruprechticích podle návrhu architekta Franze Radetzkeho patrně v roce 1929. Hravý rondokubistický styl s prvky art deco se projevuje i v bohaté výzdobě interiéru.
Liberec, Liberecký kraj

Památník bojovníkům a obětem za svobodu vlasti v Liberci

Interaktivní památník je tvořen dvěma síťovanými stěnami z kovu. Po vstupu návštěvníka se automaticky zapnou světelné a zvukové efekty. Jsou zde také pohyblivé elektronické texty o datech a místech bojů, jejichž obětem je památník zasvěcen.
Liberec, Liberecký kraj

Botanická zahrada v Liberci – nejstarší botanická zahrada v České republice

Má nejpestřejší sbírky exotických rostlin, obsahující také unikáty: nejstarší kamelie v Evropě a nejdéle pěstovanou bonsaj v Evropě. Doménami zahrady jsou sbírky orchidejí, kapradin, broméliovitých rostlin a masožravých rostlin. K tradici patří i pavilon akvárií.
Liberec, Liberecký kraj

Zahrada vzpomínek v Liberci

Liberecká Zahrada vzpomínek obsadila druhé místo v soutěži Parky a zahrady roku 2013 v ČR. Zahrada je volně přístupná a jsou zde k vidění významné hrobky.
Liberec, Liberecký kraj

Hrobka rodiny Liebiegů v Liberci

Rodinná hrobka Franze Liebiega, nejvýznamnějšího libereckého továrníka, se nachází na bývalém městském hřbitově, dnes Zahradě vzpomínek.
Liberec, Liberecký kraj

Adi – kroužky a tábory pro děti z Liberce a okolí

Volnočasové aktivity pro děti i dospělé – celoroční kroužky, víkendové akce, letní tábory.
Liberec, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness penzion U Muzea

Příjemné ubytování v rodinném penzionu v nejhezčí části města Liberec obklopené zelení. Centrum města je vzdáleno pár minut chůzí.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Rybářská bašta Liberec

Stylová restaurace s venkovní terasou ležící v blízkosti Zoo Liberec a Botanické zahrady.
Liberec, Liberecký kraj

U Šesti Kohoutů

U Šesti Kohoutů je první značková restaurace Pivovaru Rohozec, která má vlastní koncept. Nyní mají zákazníci jedinečnou možnost přímo v centru Liberce, hned vedle libereckého bazénu, ochutnat kompletní sortiment pivovaru Rohozec a dopřát si grilované speciality.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace ZOO 1320 v Liberci

V bývalé hale pro prodej koberců naleznete podnik na pomezí kavárny a restaurace. Mladým výtvarníkům a architektům se zde podařilo vytvořit nápaditý prosklený interiér se zajímavou malbou na jediné pevné zdi.
Liberec, Liberecký kraj

Labský zámek v Liberci

Chcete strávit krásný den s rodinou či přáteli? Vydejte se do restaurace Labský zámek a vychutnejte si jedinečný zážitek díky špičkovým šéfkuchařům.
Liberec, Liberecký kraj

Mikyna Coffee&Food Point

Každého návštěvníka liberecké kavárny Mikyna jistě zaujmou skládané geometrické lustry a chalupářské židle. Rodinná kavárna a bistro nabízí každý den originální vegetariánská jídla ze surovin, které většinou pocházejí z tuzemských polí, zahrad a lesů.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Masa Buka

Navštivte vyhlášenou řeckou tavernu Masa Buka a ochutnejte kousek Řecka v samotném centru Liberce!
Liberec, Liberecký kraj

Kavárna CrossCafe Plaza v Liberci

Kavárna CrossCafe Plaza je jednou ze tří kaváren CrossCafe v Liberci a nachází se přímo v centru města. Konkrétně ji najdete na Šaldově náměstí a je součástí obchodního centra Plaza.
Liberec, Liberecký kraj