Úvod > Kalendář akcí > Za zvířaty současnými i pravěkými
Akce pro děti

Za zvířaty současnými i pravěkými

Přihlaste děti na některý z jednodenních prázdninových workshopů! Prázdninové středy budou opět patřit dětem. Během celodenních akcí v Historické a Nové budově Národního muzea na ně bude čekat spousta zábavy, poznávání a výtvarných aktivit.
V průběhu dne účastníci workshopu navštíví jednotlivé přírodovědecké expozice v Historické budově Národního muzea. Vystavenými exponáty se nechají inspirovat pro badatelské, herní i výtvarné úkoly, které budou plnit v týmech. V průběhu dne tak zjistí, kolik váží kostra plejtváka myšoka nebo po kom se jmenují Barrandov a jediný český dinosaurus. Nakonec se ve výstavě ZeMě naučí pomáhat ptákům a dalším volně žijícím živočichům ve městě.

Věk: 8–12 let (kapacita je omezena – max. 16 dětí) / Akce se bude konat při minimálním počtu 6 dětí. Cena: 500 Kč / dítě (den) Cena se snižuje na 450 Kč v případě: –sourozence přihlášeného na stejný termín – 2 a více přihlášek jednoho dítěte Termín a čas konání: v termínech uvedených u jednotlivých akcí, 8:30–16:30 h, sraz s lektorem proběhne vždy před hlavním vstupem do Historické budovy Národního muzea, Václavské náměstí 68, Praha 1.

Pro děti je zajištěn teplý oběd a pitný režim.

Do 5 pracovních dnů od odeslání elektronické přihlášky (níže na stránce) Vám zašleme na e-mail závazné potvrzení rezervace místa ve vybraném termínu a variabilní symbol a číslo účtu k uhrazení částky za celodenní kurz. Přihláška nabývá své platnosti v momentě připsání platby na účet Národního muzea. Platbu je nutné uhradit do 7 dnů od obdržení variabilního symbolu, v opačném případě Vaše rezervace propadá. Uzávěrka přijímání přihlášek je 7 dní před termínem konání.

STORNO PODMÍNKY:
· v případě, že se dítě nemůže zúčastnit ze zdravotních důvodů, storno poplatek činí 30 % z ceny (nutno doložit potvrzením od lékaře)
· v případě zrušení akce ze strany Národního muzea z důvodu zhoršené epidemické situace vrátí Národní muzeum platbu v plné výši
· v jiných případech se poplatek nevrací