Relaxační zvuková koupel – hudba a zpěv Lucie Tomková
Kdy: V pátek 14.02.2025 od 18:00 do 20:00
Kde: Svatební sál v Horácké galerii v Novém Městě na Moravě
Co s sebou: pohodlné oblečení, karimatku, polštářek, teplou přikrývku nebo spací pytel a pití.
Vyzkoušejte si zážitek, když ležíte přikrytí dekou a pomalu se ponoříte do příjemného zvuku hudební meditace. Zvuková koupel nám přináší právě to, co v tu danou chvíli naše bytost potřebuje: uvolnění napětí, vyladění do harmonického stavu bytí, vnitřního klidu, rovnováhy a pohody.
Zazní zpěv a hudební nástroje 5 kontinentů: zvonkohry, gong, tibetské mísy, didgeridoo, africký buben djembe, šamanský buben, ústní harfa, salašnická fujara, koncovka, oceánský buben, dešťová hůl, sundrum, kalimba, brumle a dalších nástroje přírodních národů.
Lucie Tomková je muzikoterapeutka, tvořící zážitkové hudební programy a semináře. Zpěvem a hudbou vytváří jedinečnou krajinu zvuku při koncertech a hudebních meditacích, které lidem pomáhají k vnitřnímu klidu a rovnováze.