Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Muzikály v Lednici 2015 – Jesus Christ Superstar
hledište
Hudební a divadelní akce

Muzikály v Lednici 2015 – Jesus Christ Superstar

4. ročník Muzikálů v Lednici letos uvede anglickou koncertní verzi nejslavnější rockové opery všech dob ve velkém orchestrálním aranžmá – Jesus Christ Superstar A.L.Webbera.
Patří k těm nejhranějším Webberovým dílům vedle Fantóma opery, Cats a Evity
Příběh vychází z Nového zákona a zpracovává posledních sedm dní života Ježíše Krista z pohledu Jidáše Iškariotského

Světové dílo převedl do koncertní podoby herec , režisér a šéf muzikálového souboru Městského divadla Brno Petr Gazdík. Je držitelem Ceny Thálie 2009 za svůj mimořádný herecký výkon v muzikálu Bídníci, kde hraje hlavní postavu galejníka Jeana Valjeana.

Režijně se podílel na uvedení těchto titulů: Balada o lásce, Mary Poppins, Kvítek z horrroru (za nějž získal Cenu Českého divadla), Jekyll a Hyde, Jezinky a bezinky, Zorro, Mladý Frankenstein, Don Juan!, Let snů.

Provozovatel

zahrady Lednického zámku

Zámek 1
691 44 Lednice
Tel.:
+420 734 440 228
Email:
zdenka@muzikalyvl...
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
48,801557 16,805744
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Zimní prohlídky zámku Lednice

Státní zámek v Lednici zůstává otevřen všem milovníkům historie. Je přístupný vždy o víkendech od 10 do 16 hodin (mimo leden).
Lednice, Jihomoravský kraj

Adventní prohlídky zámku Lednice

Prohlídky reprezentačních sálů s bohatou vánoční výzdobou.
Lednice, Jihomoravský kraj

Adventní prohlídky zámku Lednice

Prohlídky reprezentačních sálů s bohatou vánoční výzdobou.
Lednice, Jihomoravský kraj

Zayferus – ukázky dravců v Lednici

Pokud chcete vidět dravce létat a lovit, navštivte překrásnou zámeckou zahradu v Lednici. Letové ukázky zde probíhají už 20 let. Díky prostoru mohou dravci kroužit i několik set metrů ve výškách a pak se střemhlav vrhat na kořist.
Lednice, Jihomoravský kraj

Zámek Lednice – zámek s nádherným krajinářským parkem

Vydejte se za krásami zámku Lednice, který je součástí Lednicko-valtického areálu. Kníže Alois II. z Lichteinsteina nechal Lednici přebudovat na reprezentační letní sídlo v duchu anglické gotiky. Dnes je celý Lednicko-valtický areál součástí UNESCO.
Lednice, Jihomoravský kraj

Umělá jeskyně Grotta v Lednici

Grotta je umělá krápníková jeskyně v podzemí zámku Lednice, součást IV. prohlídkového zámeckého okruhu. Uměle vytvořené krápníky v těchto prostorách jsou zhotoveny štukovou technikou nanesenou na kostry a jádra z dřevěného uhlí, dubové špalíčky nebo rákos.
Lednice, Jihomoravský kraj

Zámecký palmový skleník v Lednici – užijte si teplo po celý rok

Nemusíte být zanícený biolog, ani vlastnit vysvědčení s jedničkou z přírodopisu, aby vás návštěva zámeckého skleníku Lednice nadchla. Expozice vás dostane svou bezprostředností, originalitou a autentičností.
Lednice, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Onyx v Lednici

Nejen svou polohou oblíbená restaurace nejen pro zastávku cyklistů, motoristů, ale také pro autobusové zájezdy a větší skupiny turistů.
Lednice, Jihomoravský kraj

Penzion Lichtenštejnské domky

Rodinný penzion Lichtenštejnské domky se nachází v samém srdci obce Lednice přímo u zámeckého parku a lednického zámku. Nabízí komfortní ubytování, kde vás čeká klid a krásný výhled do parku.
Lednice, Jihomoravský kraj

Pivovar Lednice

Nově otevřený pivovar v centru Lednice s poctivým řemeslným pivem a výbornou českou kuchyní, které doplňují pivní lázně a osobité wellness s vířivkou.
Lednice, Jihomoravský kraj

Restaurace U Tlustých

Restaurace se nachází v bezprostřední blízkosti půvabného lednického zámku, který je součástí Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznamu památek UNESCO.
Lednice, Jihomoravský kraj