Úvod > Kalendář akcí > Cvičení pro těhotné
Sportovní akce

Cvičení pro těhotné

  • 1. říjen 2021
Jste nastávající maminka? Chcete se udržet v kondici a připravit se na porod i krásné období po něm? Pak právě pro vás pořádají v Monkey´s Gym nové cvičení pro těhotné. V průběhu 10 lekcí si příjemně zacvičíte a protáhnete si celé tělo.
Lekce jsou navíc zaměřené na praktické cviky a rady, které uvítá každá nastávající maminka v průběhu těhotenství, při porodu i po něm.

Cvičení pro těhotné startuje od října na pobočce Monkey´s Gym v Baby Clubu Juklík na Praze 5. Celkem 10 padesátiminutových lekcí se bude konat každou středu od 18:10 hodin a provede vás jimi zkušená a oblíbená lektorka Marta Svatošová.

„Cílenými cviky předejdeme bolestem těla, posílíme si potřebné partie a zmírníme důsledky fyziologických změn probíhajících v tomto období. Navíc se během lekcí příjemně uvolníme, naučíme se dýchat a zrelaxujeme mysl. Cvičení je koncipováno tak, abychom vždy procvičily ty nejdůležitější partie. V každé lekci se budeme postupně věnovat oblastem, které si v těhotenství zaslouží zvýšenou pozornost – jako je například pánevní dno, prevence oteklých nohou, bolesti zad související s rostoucím bříškem nebo správná technika dýchání,“ říká Marta Svatošová s tím, že kurz respektuje všechna pravidla pohybu těhotných a je vhodný pro těhulky v každém období, které nemají zdravotní omezení.
 
Termín: říjen–prosinec 2021
Kde: Monkey´s Gym Juklík, U Jezera 34, Praha 5
 
Zobrazit více