Úvod > Kalendář akcí > Mistrovství ČR klubů v plážovém volejbale - Beachklub Ládví

Mistrovství ČR klubů v plážovém volejbale - Beachklub Ládví

Kdy 24. srpen 2019 - 25. srpen 2019 Sportovní akce
UNIQA MČR klubů v plážovém volejbale má před sebou svůj čtvrtý ročník, který proběhne o víkendu 24. – 25.8.2019 v pražském Beachklubu Ládví. Mezi hlavní hvězdy turnaje budou patřit David Schweiner s Ondřejem Perušičem a Michala Kvapilová s Michaelou Kubíčkovou.
Hlavním favoritem letošního ročníku je Beachklub Strahov, který bude obhajovat loňské třetí místo. V jeho týmu nastoupí David Schweiner s Ondřejem Perušičem, kteří se na začátku června umístili na druhém místě 4* turnaje světové série v Ostravě. Dále se v barvách strahovského klubu představí Michala Kvapilová s Michaelou Kubíčkovou, vítězky červnového Mentnolka Super Cupu.

Domácí Beachklub Ládví budou reprezentovat Tereza Kotlasová s Danielou Resovou, které v letošní sezoně skončily první na MČR U22 a páté na 1* turnaji FIVB v Řecku.

„Tento turnaj je výjimečný tím, že hráči nehrají jen za svoji dvojici, ale za celý klub. Další zvláštností je, že v případě nerozhodného stavu, rozhoduje závěrečný zápas smíšených dvojic“ dodává Jan Herget, předseda pořádající České asociace beachvolejbalových klubů.

Vítězný klub vyhraje titul Mistra ČR klubů pro daný rok a kluby na prvních třech místech si rozdělí celkem 30 000 Kč.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 8. 2019