Úvod > Kalendář akcí > Mint Market Praha
Mint Market Praha
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
9.4.
Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Mint Market Praha

Trh s módou, šperky, designem a delikatesami se vrací do Holešovické tržnice.

MINT Market se vrací do Prahy. Oblíbené trhy s originálním designem a módou najdete v sobotu 9. dubna v holešovické tržnici, kterou oživí více než 90 stánků nezávislých prodejců. Jarní módní kolekce, stylové oblečení pro děti, hračky, šperky ze dřeva i z kovu, kabelky, pásky a boty, bytové doplňky, dekorace i bio kosmetiku, to vše pořídíte přímo od jejich autorů v příjemném prostředí a na čerstvém vzduchu od 9 do 17 hodin. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér, čtyřnozí mazlíčci jsou vítáni.

O hudební doprovod se jako vždy postará vybraný dj. Z trhu si pak odnesete čerstvé novinky za světa českého designu a módy, svěží inspirace pro rodinný šatník a plno nápadů, jak vylepšit domácnost. Svým nákupem podpoříte lokální a nezávislé značky.

Kromě nákupů budete mít příležitost podpořit neziskové organizace a plánujeme také pomoc pro Ukrajinu. Můžete přinést materiální pomoc (drogerii, kosmetiku, potraviny (ideálně trvanlivé) a školní potřeby (sešity, pastelky, fixy, atp.) i na MINT ke stánku mezinárodního hnutí Armády spásy.

Provozovatel

Nové trhy, z. s.

Bubenské nábřeží 306/13
Pražská tržnice
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 728 230 430
Email:
info@mintmarket.cz
GPS:
50,098409 14,445308
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny