!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Minimalistický festival Stačí málo
Festivaly

Minimalistický festival Stačí málo

Kdy 3. říjen 2020 10:00 - 16:30
Nemusíte mít plnou skříň věcí, každý víkend trávit v obchodním centru a kvůli tomu sedět 16 hodin v práci, abyste žili naplněný a šťastný život. Míň je víc. Jak říkají američtí The Minimalists: „Milujte lidi a používejte věci. Opak nikdy nefunguje.“
Máte na míň! Zatímco se v dnešním zrychleném světě většina lidí zaměřuje na výkon a kvantitu, my věříme minimalismu a životu s málem. Jsme přesvědčeni o tom, že neustálá zaneprázdněnost a pracovní vytíženost není nejvyšší ctnost, ale spíš nemoc dnešní doby. Ke šťastnému životu nejsou potřeba věci a majetek.
 
Neustále jsme bombardováni reklamami na výrobky, které nám mají zlepšit život, přitom nás spíš zahlcují a zakrývají, co je pro nás důležité. Cílem festivalu STAČÍ MÁLO je ukázat vám, jak žít pomaleji, vědoměji, skromněji a spokojeněji. Chceme vám představit minimalismus jako součást každodenního života, ne jako extrém.

6 přednášek
Probereme spoustu aktuálních témat jako cestování, móda, děti, bydlení, zero waste a další.

3 workshopy
Díky interaktivním workshopům se naučíte něco nového a načerpáte praktické dovednosti.

7 hodin
Připravte se na pořádnou minimalistickou jízdu. Občerstvení a výborná káva vás udrží v pozoru.

Afterparty
Poslední přednáškou festival nekončí. Dejte si s námi skleničku a bavte se dál. Klidně celý večer!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 6. 2020