Úvod > Kalendář akcí > Minifestival pohybu ve Sportovním parku Vodova
Minifestival pohybu ve Sportovním parku Vodova
"> ">
5.6.
5.9.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Minifestival pohybu ve Sportovním parku Vodova

  • 5. červen 2021 9:005. září 2021 20:00
Minifestival pohybu potrvá od 5. června do 5. září 2021 a zahájen bude za doprovodu atraktivního programu. Vstup na akci bude po celou dobu konání zdarma.
Jednotlivá sportoviště v parku jsou koncipována tak, aby oslovila milovníky tradičních i moderních her. Sportovní povyražení zde najde celá rodina. Všechny plochy budou samozřejmě průběžně pečlivě udržovány, aby nabídly co největší komfort – nadšenci zde po celou dobu trvání najdou in-line dráhu, cyklodráhu, plochu pro volejbal, florbal, basketbal, stolní tenis či poněkud netradiční teqball. Půjčení vybavení v podobě míčů a hokejek bude zajištěno za vratnou zálohu na recepci a návštěvníkům bude k dispozici také občerstvení.

Sportoviště v Králově Poli v prostorách zdejšího kluziště a otevřeného hřiště vedle sportovní haly Vodova bude volně přístupné od 5. června od 13 hodin, kdy proběhne slavnostní zahájení doplněné o zábavný program.

Pro návštěvníky zde bude připravena exhibice reprezentantů z klubů, které trénují právě v hale Vodova. Novinkou zaměřenou zejména na žáky navštěvující první stupeň základní školy bude takzvaná EDU zóna Olympijského festivalu, která nastíní užitečné informace a zajímavosti o olympiádě a olympijských hodnotách. Děti si zde otestují své znalosti o sportu a vrcholových sportovcích, k dispozici jim bude i dílnička s vystřihovánkami a omalovánkami. Světem olympiády je provede animovaná sourozenecká dvojice Eda a Ola, součástí zóny bude i Miraitowa, maskot letních olympijských her v Tokiu, se kterým se malí návštěvníci budou moci vyfotit. Na své si při seznamování s olympismem jistě přijdou i dospělí.

Sportovní park Vodova potrvá až do začátku září, sportoviště budou moci zájemci navštívit každý den od 9 do 20 hodin.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Vista v Brně

Hotel Vista v Brně

Brno, Jižní Morava
Butcherʼs grill & pasta

Butcherʼs grill & pasta

Brno, Jižní Morava
Exotický catering

Exotický catering

Brno, Jižní Morava