Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Mikuláš v muzeu panenek v Plzni s nadilkou
Mikuláš
Akce pro děti

Mikuláš v muzeu panenek v Plzni s nadilkou

Mikuláš čerti a anděl nadílka přímo v centru Plzně
Mikuláš je hodný a ukazuje dětem rozvahu, čert je trochu bubu jeden mírný druhý je i na ty větší hříšníky, ale oba poslouchají Mikuláše. Anděl je z nebeské jízdy ten nejvhodnější .

Mikuláš je pro vás připraven v muzeu panenek v Plzni (U Americké) a to 5.12.22 Vždy v přesný čas vaše přinesené balíčky rádi předáme nebo si můžete vybrat již z našich balíčku, které pro vás rádi připravíme.

Mikuláš balíčky:
Balíček1 :Brumík,perník, čokoláda, sušenka,bonbóny, lentilky, Mikuláš čokoládový, hračka do 20 cm

Balíček2 :brumik ,perník, čokoláda, sušenka, bonbóny, lentilky,Mikuláš čokoládový, hračka, holka/kluk kinder vajíčko, želé bonbóny, set samolepky, hračka do 40 cm

Provozovatel

Muzeum panenek v Plzni

Purkyňova 29
301 00 Plzeň
Tel.:
+420 739 334 835
Tel.:
+420 739 334 835
Email:
1jirinahav@seznam.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.muzeumpanenek...
GPS:
49,740813 13,374952
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Město:
Plzeň
Tipy na výlet:
Plzeň a okolí
 

Vstupné

Cena: 400 Kč

 

Časová náročnost

15,0 hodin

 
 

Finále Plzeň 2023

Filmový festival Finále je každoroční soutěžní a bilanční přehlídkou českých dlouhometrážních hraných filmů, k níž přibyla i soutěž dokumentárních filmů.
Plzeň 3, Plzeňský kraj

Zatracená práce – F@ck This Job

Židovská obec v Plzni chystá po dlouhé době veřejnou projekci. Zažili jste s námi již mnoho promítání. Filmy a dokumenty, které vybíráme jsou vždy zajímavé a k zamyšlení. I tato projekce nebude výjimkou. Tentokrát se podíváme do neklidného Ruska, protože problém s Ukrajinou není zdaleka ten jediný.
Plzeň, Plzeňský kraj

17. vzdělávací a zážitková konference Excelletní žena

Těší se na vás lektoři se svými zajímavými přednáškami. Nebude chybět vlídné přivítání, občerstvení i dárek na rozloučenou.
Plzeň, Plzeňský kraj

Čarovný svět vějířů

Výstava představuje soubor 80 historických předmětů ze sbírek Západočeského muzea v Plzni, Středočeského muzea v Roztokách u Prahy i ze soukromých sbírek.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Muzeum panenek v Plzni – Hamiro panenky

V ateliéru poznáte samotnou krásu panenek převážně uměleckých a světově proslulých.
Plzeň, Plzeňský kraj

Relax centrum ve Štruncových sadech

Nově vytvořené Relax centrum ve Štruncových sadech v Plzni leží u soutoku řek Radbuzy a Mže. Nabízí pestrou škálu sportovišť pro všechny věkové kategorie.
Plzeň, Plzeňský kraj

Národopisné muzeum Plzeňska

Stálá expozice Národopisného muzea Plzeňska sídlí na náměstí Republiky v renesančním domě bývalého Chotěšovského kláštera. K vidění jsou zde zajímavé expozice plzeňských bytových interiérů od gotiky do první třetiny 20. století.
Plzeň, Plzeňský kraj

Byt Huga Semlera od Adolfa Loose v Plzni

Unikát mezi památkami architektury 20. století v České republice představuje byt rodiny Oskara Semlera, spolumajitele firmy produkující drátěné zboží, předně gramofonové jehly značky Sem. Nachází se na Klatovské třídě 19 a vydat se sem můžete v rámci komentovaných prohlídek.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Formanka v Plzeňském Prazdroji

Budova Formanky vznikla na přelomu 19. a 20. století jako letní pavilon pro rozšíření reprezentačních prostor pivovaru. Díky jejím hrázděným konstrukcím připomíná oblíbené lázeňské pavilony.
Plzeň, Plzeňský kraj

Mely Restaurant Plzeň

Vietnamsko-thajské bistro Mely najdete přímo v centru Plzně. Vaříme se zde tradiční asijská kuchyně z těch nejlepších surovin.
Plzeň, Plzeňský kraj

Slunečnice – zdravá veganská a vegetariánská jídla

V samoobslužné jídelně se stravují zákazníci, kteří se chtějí najíst rychle a zároveň zdravě. Oceňují i to, že si mohou sami vybrat a zkombinovat jídlo podle své chuti a podle toho, jak je vzhledově naláká.
Plzeň, Plzeňský kraj

Cross café v Plzni

Stylová kavárna nabízející hned několik prostorů pro vychutnávání oblíbené kávy a něčeho na zub.
Plzeň, Plzeňský kraj