ÚvodKalendář akcíHudební a divadelní akceMIG 21 ve vinařství Johann W v Třebívlicích – Hudba na vinicích 2024
Hudební a divadelní akce

MIG 21 ve vinařství Johann W v Třebívlicích – Hudba na vinicích 2024

V Třebívlicích zahrají Horkýže Slíže, Mig 21, Jelen i Wohnout.
V areálu zdejšího Zámeckého vinařství Johann W se uskuteční série open air vystoupení, se sklenkou vína v ruce si v tamním malém amfiteátru můžete poslechnout v průběhu léta a podzimu 2024 koncerty skupin Horkýže Slíže, Jelen, Wohnout, Mig 21, Čechomor, Queenie, D.Y.K. Vojty Dyka nebo sólový projekt Davida Kollera. Pěkně nabitý program, co říkáte? 

Koncertní seriál Hudba na vinicích nabízí v originálních kulisách moderních vinařství spojení dobrého vína, a ještě lepší živé hudby v podání předních českých i slovenských hvězd. Sází na osvědčená jména populární hudby. Že se tento tah organizátorům vyplácí je jasné z rekordní návštěvnosti v roce 2023, mnohé koncerty bývají navíc několik týdnů předem vyprodané. „S každým ročníkem vzroste zájem fanoušků zhruba o čtvrtinu. Jsme moc rádi, že projekt, který vznikl v době pandemie covidu jako alternativa k velkým hudebním akcím, se úspěšně usadil na české hudební scéně,“ říká jeden z pořadatelů akce Tomáš Staněk, s tím, že vinařství Johann W. je v seriálu zapojené od samého začátku v roce 2020.

Porci osmi koncertů v průběhu tří měsíců odstartuje v sobotu 18. května kapela D.Y.K. v čele se stejnojmenným charismatickým zpěvákem. V půlce června se sejdou před pódiem fanoušci kapely Jelen (pátek 21. 6.). Ke konci školního roku pak dorazí do Třebívlic kapela Wohnout (pátek 28. 6.). V červenci přivítá tamní amfiteátr Davida Kollera (pátek 19. 7.) a český tribute band Queenie s největšími hity Freddieho Mercuryho (pátek 26. 7.). Stálicí seriálu mezi vinicemi je kapela Čechomor, která nevynechá ani tento ročník (pátek 2. 8.). 

V září zamíří do vinařství s výhledem na hrad Hazmburk dvě neméně známé skupiny. Nejprve se v době burčáku roztančí diváky MIG 21  (pátek 13. 9.)  s nestárnoucím frontmanem Jiřím Macháčkem a třebívlický podzim mezi vinicemi uzavřou v sobotu 21. 9. legendy slovenské punk rockové scény Horkýže Slíže.

Provozovatel

HUDBA NA VINICÍCH

Masarykova 200
Vinařství Johann W
411 15 Třebívlice
Tel.:
+420 725 786 537
Email:
info@hudbanavinic...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.hudba...
GPS:
50,463547 13,897908
 
 

Cena

Cena: 590 Kč

Poznámka:Děti do 3 let zdarma ZTP/P doprovod zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Aktuality

David Koller ve vinařství Johann W – Hudba na vinicích 2024

Hudba na vinicích popáté: V Třebívlicích zahrají Horkýže Slíže, Mig 21, Jelen i Wohnout.
Třebívlice, Ústecký kraj

Horkýže Slíže ve Vinařství Johann W Třebívlicích – Hudba na vinicích 2024

V Třebívlicích zahrají Horkýže Slíže, Mig 21, Jelen i Wohnout.
Třebívlice, Ústecký kraj

Otevřené vinné sklepy Českého středohoří

Osmý ročník oblíbené vinařsko-turistické akce. Poznejte vinaře a jejich sklepy v Žernosekách, Litoměřicích, Žalhosticích, Lovosicích nebo Třebívlicích!
Třebívlice, Ústecký kraj

Beach volejbalový turnaj v Želevicích

Už po osmé zveme v sobotu 20. července v Želevicích k řece na volejbalové hřiště nejen milovníky plážového volejbalu. Uskuteční se tu Beach volejbalový turnaj smíšených trojic.
Koštice, Ústecký kraj

Víkendové turistické linky T4 – Oparenský expres 2024

Letos jde už o pátou sezónu provozu víkendové turistické linky T4, které cestující přezdívají Oparenský expres. Jde o vlakové spojení Litoměřice horní nádraží – Lovosice – Chotiměř, které vede turisticky atraktivním Oparenským údolím.
Chotiměř, Ústecký kraj

Podřipský motoráček

Turistická linka T5 Podřipský motoráček jezdí v trase z Roudnice nad Labem přes Straškov, Mšené Lázně, Budyni nad Ohří až do Libochovic a opačně a to v sobotu, neděli a státní svátky od 29. března 2024 do posledního říjnového víkendu.
Libochovice, Ústecký kraj

Hradozámecká noc na hradě Házmburk

Tradiční Hradozámecká noc na Házmburku.
Libochovice, Ústecký kraj

Romeo a Julie na zámku Libochovice 2024

Letní dávka lásky sbalená na cesty..
Libochovice, Ústecký kraj

Zámek Třebívlice s muzeem Ulriky von Levetzow

Zámek v malé obci nedaleko Třebenic a Lovosic,na dohled Českého Středohoří, využívá základní škola.Ve volně přístupném parku se nachází pavilon s muzeem Ulriky von Lewetzov. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1318.
Třebívlice, Ústecký kraj

Ranč pod Skálou v Třebívlicích

Rodinný jezdecký areál v malebné krajině Českého středohoří nabízející vyžití rodinám s dětmi, párům i jednotlivcům.
Třebívlice, Ústecký kraj

Ulričina stezka krajem českého granátu

Ulričina stezka je vedena po značených turistických cestách v okolí Třebívlic v CHKO České středohoří 13 km západně od Lovosic. Jedná se o kruhovou trasu pro pěší i cylisty na trekových či horských kolech.
Třebívlice, Ústecký kraj

Socha Polibek ruky v Třebívlicích

U Komenského náměstí v Třebívlicích bylo roku 2021 odhaleno nové sousoší s názvem Polibek ruky. Zobrazuje baronku Ulriku von Levetzow, poslední láskou básníka Johana Wolfganga von Goetha. Jejím autorem je poslední žijící potomek baronky Dieter von Levetzow.
Třebívlice, Ústecký kraj

Husitská stezka Zemí hradů

Husitská stezka Zemí hradů měří 5,5 km a vede z Třebívlic na rozcestí Děkovka pod hradem Oltářík, kde navazuje na Zlatou stezku Zemí hradů.
Třebívlice, Ústecký kraj

Potok Granátka pod vrchem Kuzov

Potok Granátka, neboli Žejdlík neboli Kuzovský potok najdete pod vrchem Kuzov na Litoměřicku.
Třebívlice, Ústecký kraj

Přírodní památka Kuzov v Českém středohoří

Jedná se o částečně zalesněný skalnatý vrch nad mělkým údolím potoka Granátka v západní části CHKO České středohoří, asi 0,5 km západně od Dřemčic a přibližně 2 km severně od obce Třebívlice.
Třebívlice, Ústecký kraj

Blešenský vrch v Českém středohoří

Blešenský vrch je zalesněný nefelinitový vrch v CHKO České středohoří asi 6 km západně od města Třebenice nad vsí Blešno.
Třebívlice, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Johann W Třebívlice

Johann W je obnovené vinařství, které nabízí prohlídky pro veřejnost. Za jedním z největších vinařských projektů v Čechách poslední doby stojí podnikatel a místní patriot Jan Dienstl.
Třebívlice, Ústecký kraj

Penzion Klášter

Penzion leží přímo v samotném srdci Českého středohoří, poblíž městečka Třebenice, přímo pod zříceninou hradu Košťálov.
Třebenice, Ústecký kraj

Čokolaterie Třebenice – zážitek pro milovníky čokolády a cheesecaků

O Čokolaterii je známo, že dopřává skutečný čokoládový zážitek všem gurmánům, kteří do Třebenic zavítají. Nachází se na Paříkově náměstí a její hlavní nabídkou je špičková belgická a francouzská čokoláda, vynikající točená vanilková zmrzlina a domácí cheesecaky.
Třebenice, Ústecký kraj

Hostinec U Gráfů

Stylový apartmán a restaurace u řeky Ohře, na dohled hradu Hazmburk.
Koštice, Ústecký kraj

Resort Oblík

Nabízíme příjemné útočiště pro víkendový únik z rušného velkoměsta, celotýdenní dovolenou, efektivně strávený teambuilding nebo narozeninovou oslavu. Pokud stále hledáte prostor pro pohádkovou svatbu, statek Oblík je tím ideálním místem
Raná, Ústecký kraj

Stellplatz Velemín pod Milešovkou

Stání pro 8 obytných vozů s připojením na elektřinu. Možnost dočerpání čisté vody, vylití odpadní vody a chemického WC či zbavení se odpadků. Stellplatz je uzavřený a samoobslužný. Místa jsou prostorná, připravená i na delší pobyt s možností vytažení markýzy a rozložení kempového nábytku.
Velemín, Ústecký kraj

Hostinec U Šimonů v Levousech u Libochovic

Vesnická hospoda s příjemnou atmosférou rodinného podniku s tradiční českou kuchyní. Ve zdejším vesnickém lokále nebo na letním dvorku vás vždy s úsměvem obslouží.
Křesín, Ústecký kraj

Chata Milešovka

Chata Milešovka stojí na stejnojmené hoře Českého středohoří. Nabízí základní občerstvení – polévku, teplé uzeniny a alkoholické i nealkoholické nápoje.
Velemín, Ústecký kraj