Úvod > Kalendář akcí > Michal Prokop a Krásný ztráty live Všetice
Michal Prokop a Krásný ztráty live Všetice
"> ">
14.8.
15.8.
+ Přidat foto

Michal Prokop a Krásný ztráty live Všetice

Kdy 14. srpen 2020 - 15. srpen 2020 Hudební a divadelní akce
Pořadatelé festivalu Krásný ztráty Live, jehož program, jako v minulých letech, je spojen se jménem Michal Prokop, s radostí oznamují, že se jejich festival připojí k těm nemnoha hudebním akcím pod širým nebem, které koronavirus nezastavil.
Festival zahájí a tím i přivítá diváky hanspaulská legenda, známý písničkář a hudebník Ivan Hlas. Během pátečního odpoledne vystoupí v oblíbeném uskupení Ivan Hlas Trio. Na autora hudby k filmu Šakalí léta naváže neméně známá kapela původem z Ostravy Buty. Ti si společně s návštěvníky najdou místo, kde se dobře kouří a kde horké slunce do nápojů nepíchá a přivítají večer a garanta festivalu Michala Prokopa se skupinou Framus Five. Do noci se pak po loukách budou rozléhat skladby legendární kapely Hudba Praha a skupiny Laura a její tygři.
 
Sobotní odpoledne zahájí premiéra filmu Až si pro mě přijdou, na kterou naváže Michal Prokop Trio se svým akustickým koncertem. Během odpoledne se na hlavní scéně vystřídá nestárnoucí Luboš Pospíšil + 5P,  a kritikou i veřejností stále více ceněná kapela Lanugo. Hlavní čas bude pak patřit skupině Monkey Business, která letos slaví dvacet let na hudební scéně. Program na hlavní scéně pak uzavře vynikající, několika Anděly oceněná mladá skupina The Atavists, hrající dynamický stoner-rock v mixu šedesátkového rhythm and blues.
 
Krásný ztráty Live budou letos ve Všeticích probíhat na dvou oddělených scénách. Hlavní scéna pod širým nebem nese název celého festivalu. Druhá scéna nese jméno podle statku, kde se festival pravidelně koná, Všetická jízda! Právě ta bude věnována nejen novým tvářím, ale i legendám české alternativní hudby. Jednou z nich je například skupina Našrot, dále pak uhrančivé seskupení Jiříkovo vidění a skvělí, post-rockoví Nauzea Orchestra.
 
Kapacita festivalu Krásný ztráty Live je omezená a zájemci o vstupenky by tedy neměli váhat při jejich zakoupení. Zároveň jsou stále ještě na stránkách festivalu k dispozici speciální ubytovací balíčky, díky kterým si divák nemusí lámat hlavu, kde nakonec pohodlně přespí. Pořadatelé zdůrazňují, že Krásný ztráty Live proběhnou, a to i díky krásné přírodní lokalitě s rozsáhlými plochami zeleně, umožňujícími případné rozestupy, s maximálním důrazem na bezpečnost návštěvníků vzhledem k aktuální covid situaci.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 7. 2020
Statek a hotel Všetice

Statek a hotel Všetice

Netvořice, Střední Čechy
Zámek Tloskov u Neveklova

Zámek Tloskov u Neveklova

Neveklov, Střední Čechy
Rodinné muzejíčko smaltu

Rodinné muzejíčko smaltu

Netvořice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí